Wpis z mikrobloga

@Nytt92: ludzie głosowali stawiając X na każdą kartkę w karcie do głosowania która w moim okręgu miała 16 kartek - na rade miasta to samo, a potem płacz w mediach, że tyle głosów nieważnych i że oszukujo.

W każdej komisji są wywieszane informacje jak głosować, jest tych kartek chyba z 6 do tego na kartach do głosowania jest w stopce na każdej stronie informacja jak głosować.

Społeczeństwo jest głupie i nie
@Nytt92:

- jesteś troll zielonką

- wcześniej była jedna karta do głosowania teraz 16 stąd część głosów nieważnych

- jest dość spory odsetek w każde wybory głosów nieważnych

- Kto to jest Jarosław Gowin?

- PSL zawsze mial podobny wynik w samorządowych

- Kto to jest Jarosław Gowin i czemu gada dyrdymały?
@ozzie: ta, dostawianie krzyżyków w miejscu gdzie jest 9 osób i każdy z innego komitetu wyborczego i tak naprawdę rzadko kiedy zna się tych ludzi to dobry pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PedroLeon: Według danych z ok. 80 proc. protokołów PSL wygrał wybory do sejmików w województwach świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, lubelskim, łódzkim, mazowieckim i opolskim! Rezultaty te mogą się zmienić tylko dlatego, że nie spłynęły jeszcze protokoły z powiatowych i miejskich komisji wyborczych.

http://niezalezna.pl/61534-cud-nad-urna-wedlug-niepelnych-wynikow-w-wyborach-samorzadowych-wygral-psl
@PedroLeon: Obawiam się, że wyglądało to tak: Ludzie poszli głosować na włodarzy: wójtów, prezydentów itd. oraz swoich radnych. Mając w dupie jakieś sejmiki, kreślili pierwszą kartkę z rzędu. A że zrobiono zeszyciki, 1 miejsca (kartki) miał PSL. Sam musiałem powertować, żeby znaleźć KNP.

Obyś miał rację.