Wpis z mikrobloga

Ktoś mi chyba coś w liczniku pomajstrował. :C Jadę na #trening, trochę się śpieszę bo mało czasu #60sekund coś lekko jadę myśle sobie pewnie 29-32km/h spoglądam na licznik 43km/h, no ok z górki może, jedziemy dalej. Teraz to już definitywnie wlokę się jak zwłoki jakieś 25km/h spojrzenie na licznik 39km/h. Nie no tak nie może być, tętno w normie oddech w normie, okulary niezaparowane coś musi być nie tak. Zjeżdżam znowu na ulicę, samochodów pełno, no to nie będę świrował między nimi bo nie chcę skończyć na bagażniku. Myślę sobie pff ale wolno jeżdżą te samochody #bekazgrubasow , nie mogę wytrzymać no to wyprzedzę kilka samochodów. Patrzę na licznik 36km/h ;_; a myślałem, że koło 19km/h jadę.

#endomondo oczywiście się wywaliło i zgubiło sygnał z ponad połowy trasy.

#rower
  • 10
@Bimbermaeister: z licznikiem wszystko ok, więc wychodzi, że łyda robi progress. Dojazd 8km więc nawet za bardzo się nie zmęczę.

@Diabl0: Robię synchro Endo -> Strava ręcznie kilka kliknięć i gotowe. Przy okazji szybko mogę dodać tytuł i jakiś opis, bez dodatkowej edycji.
@HCLB: co kto lubi. Ja zamiast klikać wolę zapłacić te 2$ rocznie i iść pod prysznic czy wypić koktajl magnezowo-wapniowo-witaminowy w tym czasie, a trasy same się synchronizują do endo, garmina i dropboxa.