Wpis z mikrobloga

Kolejny raz muszę zwrócić się do Was o pomoc. Pod koniec marca moja luba będzie obchodziła 18 lat, co za tym idzie w ramach prezentu chciałbym ją gdzieś zabrać. Dlatego zwracam się do mirków podróżników o pomoc. Głównie zależy mi na atrakcyjności danego miejsca, nie interesuje mnie leżenie w hotelu 5 gwiazdkowym. Dzięki z góry.:-)

Konkrety :

Budżet 3000zł +-

Termin Marzec - Kwieceń

#podroze #kiciochpyta #prezent
  • 12
@darkeldo: może wieczna wiosna na wyspach kanaryjskich (samolot max 1k5, hotel 0,5k, zostaje 1k na żarło i rozrywke)

Albo Samochodowy trip praga-bratyslawa-wieden. Lub Berlin i Poczdam i tropical Island. A może porto i lizbona. Przeloty w dobrej cenie pojawiają się co chwila. Chyba że bardziej romantycznie, np Brugia i Antwerpia.
@darkeldo: ryanair lata bezpośrednio z wawy i rt najtaniej wychodzi 258pln za osobę. Druga opcja to lot łączony przez inne lotniska (można wtedy zwiedzić dodatkowo jakieś miasta europy). Trzecia opcja to szukanie lastow z biur podróży.

Ps: mój rekord jak dobrze pamiętam to wrześniowe bilety na lanzarote: Katowice-bruksela-Lanzarote-Eindhoven-Wroclaw za dokładnie 316pln w 2 strony.