Wpis z mikrobloga

Mam jedno ważne pytanie: jak można mieć srebro? Kupiłem smurfa z myślą wbicia srebra i wiecie co? Muszę się starać (łatwiej mi wbić mge niż grać jak srebro) żeby nie zabić. Serio #!$%@?. Nie mam na smurfie rangi, gram jak kupa w sumie. Dobiera mi same srebra, ostatnie mecze to srebra 1. Sprzedawanie kosy w każdej rundzie jest nudne. ;f Deaglem czy scoutem sam jestem w stanie ugrać rundę bez keva to się powstrzymuje przed zabiciem 5. Podsumowując, jakim #!$%@? cudem ludzie mają srebra?

#csgo
  • 14
  • Odpowiedz
@johndoe111: LOL to tak jakbyś grał w piłkę z 5 letnim synem kogoś z rodziny i byś się dziwił:

"no #!$%@? czemu ten mati gra tak słabo, ja to mogę okiwać jego, jego kolegów z przedszkola i nikt nawet nie może mi odebrać piłki".

Cytując prezydenta mirko

skąd się biorą tacy głupcy...
  • Odpowiedz
@johndoe111: skill nie jest sprawa drugorzedna, mam ziomka ktory jest dmg a widze po jego grze ze decyzje i myslowo gra gorzej ode mnie, ale za to nadrabia skillem i jest w stanie zrekompensować swoje czasami błędne ustawienie/pozycje aimem. Ja za to gorzej od niego strzelam (chociażby z awp) więc często nie jestem w stanie wycarrować niektórych meczy które on mógłby spokojnie.

Nie #!$%@? mi więc takich głupot tylko wracaj
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson: no dobra ale masz tą rangę bo myślisz, słyszysz i strzelasz. > skill nie jest sprawa drugorzedna, mam ziomka ktory jest dmg a widze po jego grze ze decyzje i myslowo gra gorzej ode mnie

ciezko troche samemu ocenic swoja gre nie sadzisz? :> 2 sprawa to dźwięk, jak można nie słyszeć pleców? Nie wiem jakim cudem można mieć srebro a przynajmniej to najniższe.
  • Odpowiedz
@johndoe111: moze graja na glosnikach albo nie sluchaja gry tylko skupieni są na obrazie... też kiedyś byłem silverem i dopóki nie zacząłem oglądać pro gier, tutoriali itp to też o wielu rzeczach nie miałem pojęcia... każdy przez do kiedyś przechodzi
  • Odpowiedz