Wpis z mikrobloga

ŚMIECHAM TŁUSTO z wykopowych piewców sukcesu KNP.

Jak na samorządowe to 4,2% to i tak nieźle, wcale nie liczyłem na więcej, hehe


Patszcie, patszcie, a w maju było o 115, podkreślam, 115 tys. głosów mniej


Te wybory to i tak so nieważne. Za to za rok... ooo... za rok to będzie najmniej 8%


W ogóle to Paanie, #!$%@? tam Grunwald, Kircholm, Wiedeń - tu jest prawdziwy triumf i epokowe zwycięstwo


FILMIK RELATED


#heheszki #polityka #4konserwy #neuropa #wybory #knp
Enmebaragesi - ŚMIECHAM TŁUSTO z wykopowych piewców sukcesu KNP.


 Jak na samorządow...
  • 6
  • Odpowiedz
@spluczka: nieprawdam

poza tym chodziło mi o liczenie przez niektórych głosów, które ubędą PSL-owi i niby mają zasilić inne partie w tym KNP (sam ubytek ok. 10-12 punktów procentowych jest dość oczywisty)
  • Odpowiedz
@spluczka: Nie rozumiem, po co ten link - to oczywiste (tak samo dla Ciebie jak i dla mnie), że w samorządowych PSL ma zawsze 10 pkt proc. więcej

Wydaje mi się natomiast, że te procenciki zasiliły PiS i PO (1.mocno katolicka wieś 2. pracodawca, póki jest z PSL w koalicji) - na pewno większość z tych ludzi, którzy głosują na swoich krewnych i znajomych nie jest ludźmi wolnościowej idei (ani jakiejkolwiek
  • Odpowiedz
Wydaje mi się natomiast, że te procenciki zasiliły PiS i PO (1.mocno katolicka wieś 2. pracodawca, póki jest z PSL w koalicji) - na pewno większość z tych ludzi, którzy głosują na swoich krewnych i znajomych nie jest ludźmi wolnościowej idei (ani jakiejkolwiek idei), a poza tym raczej nie kupuje postulatu niedotowanego rolnictwa


@Enmebaragesi: a mnie się wydaje, że część wyborców, która zwykle nie uczestniczy w wyborach bardziej się zmobilizowała (urzędnicy,
  • Odpowiedz
@spluczka: Możliwe, temu nie przeczę - bardzo prawdopodobne, że KNP będzie miało w parlamentarnych wyższy wynik i nawet życzę im tego.

Nie zmienia to jednak faktu, że wynik 4,2% jest poniżej oczekiwań i usprawiedliwianie go, czy tym bardziej trąbienie hymnów, że "jest dobrze" jest trochę niepoważne
  • Odpowiedz