Wpis z mikrobloga

No i kupiłem #g1wh i chyba zepsuta.

1. Po rozpakowaniu podłączyłem do komputera - działa, widzi jako dysk USB.

2. Na baterii ją na chwilę uruchomiłem, żeby zobaczyć, czy działa. Działało.

3. Podłączyłem do ładowarki samochodowej (tej z zestawu) - nie włączyła się samoczynnie, a ponoć powinna. Włączyłem z przycisku, zacząłem nagrywać - okazało się, że nie ładuje się, tylko pracowała na baterii. Bateria się rozładowała i się wyłączyło po 2 minutach nagrywania.

4. Sprawdziłem na dwóch innych ładowarkach samochodowych USB, trzech innych kablach - nie działa, nie ładuje, nie wstaje.

5. Podłączam jeszcze raz do komputera - nie widzi jej jako dysku USB, nie ładuje, nie włącza się. Diodka świeci na niebiesko przez 2-3 sekundy potem gaśnie. Kamera robi się baaardzo gorąca po 30-40 sekundach.

6. Smutno mi, napisałem do vat19 i będę musiał reklamować.

#g1w #g1wh #kamerasamochodowa i trochę też #gorzkiezale
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aikonek: moja padla pod 2 wlaczeniu, wyslalem, przyslali chyba nowa (lecz bez plomby) i jest cos nei tak z mikrofonem bo strasznie piszczy. Pewnie na wymiane nie mam co liczyc.
  • Odpowiedz
U mnie dokładnie to samo. Wczoraj na zasilaczu sieciowym i kompie chodziła. Dziś po podłączeniu do ładowarki samochodowej zasilanie kaput. Wczoraj kupiona, niezła loteria z tymi wyrobami "majfrendami". Wysyłam do reklamacji. Firma Hadron.
  • Odpowiedz