Wpis z mikrobloga

Tak bardzo kisne z tych wszystkich cebul z komisji, ktory myśleli ze złapią Boga za stopy bo dostaną 150 zł za siedzenie w komisji a pózniej musza tam byc cała dobę xD.

Nawet mi was nie zal.

#cebuladeals #cebulaki
  • 34
  • Odpowiedz
@Betonowykosmonautaizboze: Z tymi kilkoma godzinami to w sumie sprostowanie się należy. Może i owszem, nie jest to jakoś bardzo długo, bo w moim przypadku maksymalnie 14 godzin, ale nerwów to straciłem sporo. Głównie niestety z emerytkami, które "były na kursie i wiedzą", albo "pani na kursie mówiła"... Ja wiem, że to czyjaś babcia, ja wiem, że to starsza, doświadczona życiem osoba i w ogóle... No ale #!$%@?. Gdyby nie parę
  • Odpowiedz
@francais: Gdzie napisałem, że w kraju jest źle? Babć ile było? U mnie ponad połowa. Trollujesz prawdopodobnie, więc z mojej strony koniec tematu.

@Betonowykosmonautaizboze: Emerytki były pierwsze do tego, żeby przyjść do lokalu o 4 rano, zamiast o 5.30-6, bo "trzeba podbić wszystkie karty, bo tak mówiła pani na szkoleniu" (a i tak wykorzystamy maksymalnie 40% z nich, więc można to robić na bieżąco). Pierwsze są do tego,
  • Odpowiedz
@Betonowykosmonautaizboze: nawet mi was nie zal. W komisjach wsztscy po znajomosci i jeszcze HURR DURR ze pinionc dla babci. A ile tych babć było ? Oczywiscie znajomych babć


@francais: Widzę chłopcze że albo masz wtórny analfabetyzm bo czytać potrafisz ale bez zrozumienia,albo nienawiść i rozgoryczenie przesłania tobie wszystko przed oczami(najpewniej i jedno i drugie u ciebie występuje).To już nie można się zapytać jak kolega wykopek się dostał do
  • Odpowiedz
@francais: nie wiem czemu ale jak czytam te twoje wywody, dogadywanie na siłę, wcinanie się, obrażanie itp. i po sposobie w jaki to robisz to mam wrażenie, że potem odchodzisz od klawiatury i płaczesz, bo tak na prawdę to nie zarabiasz tych 20 zł na godzinę, a nawet tych 12,5 zł, a w dodatku nie dostałeś pracy w komisji i wylewasz teraz swoją frustrację:P
  • Odpowiedz