Wpis z mikrobloga

Co za ludzie...Jak zawsze poszedłem glosować z Bratem i Kuzynem podpisujemy się a obok nas jakieś starsze małżeństwo do jednej babki z komisji. Na kogo ma glosować? Co jest #!$%@? mac z tymi idiotami bo inaczej nie wiem jak to nazwać...Babka dalej: "no ta taka kobitka ładna" ale jak ma na nazwisko "no nie wiem no ale ta tak fajna bo my na nią glosować chcemy" Ale jaka partia pyta się babka z komisji "Aaa no nie wiem no ale ona na plakatach była". Ja na mordzie wtf z #!$%@? bo takie wydmuszki mają prawo głosu i rzecze głośno "Nie którym to powinni odebrać prawo do głosowania bo nawet nie wiedzą na kogo glosować" My z młodym co wybory analizujemy kandydatów na ile się da co mówią etc. a taki Ci przyjdzie #podludzie #!$%@? krzyżyk bo fajne wąsy ma Janusz albo Halinka tak miło się uśmiecha na plakacie...

#wyborysamorzadowe #januszewyborow #truestory
  • 5
@RexxarHell: a Ty serio wierzysz, że mądrości wyborcze dochodzą do skutków? nadal żyjesz w ułudzie, że koleś na #!$%@? bilbordzie pisząc "STOP zalepianiu miast!" chce to zmienić? albo starszy jegomość, z hasłem wyborczym "Czyny, nie słowa!" faktycznie zacznie czynić? jedynym argumentem przemawiającym za analizą kandydatów, jest tylko okłamywanie siebie, że faktycznie wybieram dobrze - a i tak każdemu chodzi tylko o jedno.

I czemu mamy się dziwić ludziom, którzy głosują na