Wpis z mikrobloga

@lukaszwasyl:

Musisz więcej się spotykać z kobietami. Obserwować ich zachowania, reakcje na różne bodźce oraz słuchać co mówią. Po czym wyciągać właściwe wnioski. W tym samym czasie obserwując swoje emocje, reakcje oraz zachowania. Dobrze by było też, kręcić się w grupie ludzi którzy nie mają problemów z kobietami i obserwować ich postawę. W raz z doświadczeniami i przejściami nabędziesz najważniejszą cechę czyli - obycie z kobietami.

Możesz mieć wiele z cech "pożądanych" przez kobiety i nie poruchasz. Life is
  • Odpowiedz
@syndrom: co do grona osób które nie mają problemów jako takich z dziewczynami - takich nie mam co do moich relacji z dziewczynami (znajome) potrafię zainteresować dziewczynę mam jako takie fajne relacje co do nieznajomych ...zupełnie inna historia
  • Odpowiedz
@syndrom: wg mnie zainteresować oznacza stworzyć solidny fundament pod typ relacji który oczekujesz od dziewczyny (związek przyjaźń zwykła znajomość) oznacza to również zbudowanie komfortu i obópulnej satysfakcji ze znajomości ( ktoś czuję się świetnie w moim.towarzystwie )
  • Odpowiedz
@syndrom: jeżeli interesuje mnie dziewczyna pod względem seksualnym to próbuje ją jakoś uwieść - nie wychodzi, kończę znajomość...bo nie chce wpadać w friendzone Jeżeli znam dziewczynę jest w porządku podoba mi się charakter i też w miarę wygląd to przyjaciółka, warto czasem mieć świetną koleżankę z którą dobrze się gada ale nie dążysz do związku niby mam masę znajomych ale nie mam takich kumpli którzy mają obycie z kobietami (
  • Odpowiedz
@lukaszwasyl:

Kumple czy też znajomi którymi możesz się inspirować, to tylko forma pewnej pomocy. Czytanie, jakim to musisz być ideałem z firmą, psychicznie silnym, stanowczym z 10 pasjami nic nie zmieni. Dlatego napisałem o tej najważniejszej cesze "obyciu z kobietami". Nie wiem jak duże doświadczenie masz, ale to właśnie ono sprawia jak sobie radzisz. Pomyśl bardziej gdzie będziesz mógł spotkać więcej kobiet i gdzie najlepiej będzie Ci zawrzeć znajomość. Więcej wnoszące i bardziej praktyczne podejście.

"Jeżeli znam dziewczynę jest w porządku podoba mi się charakter i też w miarę wygląd to
  • Odpowiedz
@syndrom: nie sadomasochizm ... Są dziewczyny które mnie jakoś do końca nie podniecają, ale są warte lepszej znajomości

Schemat ?

Nie ma utartych schematów - poznaje dziewczynę buduje komfort, wprowadzam napięcie seksualne, flirtuje, droczę się z dziewczyną, pokazuje swoje najlepsze cechy , dużo dotyku od początku,
  • Odpowiedz
@syndrom: jak wspomniałem - pytam z ciekawości bo mniej więcej wiem jakie są te cechy btw są często elementy w znajomości nieoczekiwane nie wiem na jaką dziewczynę trafie i nie wszystko co robię działa w każdym przypadku temat zakończony ;)
  • Odpowiedz