Wpis z mikrobloga

@AncyMoon: bardzo mi przykro ale takie są moje odczucia, wiadomo każdy chciałby inaczej, absolutnie nie życzę wam źle, mam wielu bardzo dobrych znajomych w Sosnowcu i niestety moje przekonania o tym miejscu nie są oparte tylko o mój punkt widzenia.. a jak już wspomniałeś o klimacie to też swoją drogą.. czasami nie da się oddychać, wiadomo , przekłada się na to większa ilość domów w których pali się węglem

@hager Hanysem
@AncyMoon: Tak jak napisał @Sudokuu: parę medialnych wydarzeń miało na to wpływ. Podobnie jest z Łodzią, Białymstokiem czy Radomiem. Przecież z tych miast jest równie duża beka w necie. W przypadku Sosnowca efekt wzmacniają zaszłości historyczna a, że Ślązacy(w sensie mieszkańcy GS a nie Hanysy) są dość liczną grupą polskich internatów to beka z Sosnowca łatwo się rozniosła.
Pogoń to Detroit? Był ktoś z was na śląskich Lipinach czy Karbiu? Lubię Śląsk ale beka z Sosnowca jest trochę formą dowartościowania się, prawda jest taka że cały Górny Śląsk i Zagłębie potrzebują głębokich zmian po upadku górnictwa i przemysłu ciężkiego.
@infidel92: O tej patologii na Pogoni to słyszę od zawsze, od Zagłębiaków i od Hanysów. I wiecie co? Spędzam tam z różnych względów bardzo dużo czasu od paru lat, często późnym wieczorem/w nocy i nie miałem ANI JEDNEJ nieprzyjemnej sytuacji.

@arczer: Rozumiem, że tego auta nie mogli ci nigdzie indziej ukraść. Jedynie w Sosnowcu auta kradną :)

A, żeby była jasność - nie jestem z Sosnowca ;)