Wpis z mikrobloga

Witam! Skontaktował się ze mną #detektywjanusz

Znów prosi was o pomoc!

Detektyw Janusz Odcinek 4

Czwórka 17-latków postanowiła spędzić weekend w wynajętym domku letniskowym. Sebastian, Mateusz, Karyna i Andżelika grali wieczorem w karty i popijali piwko, kiedy Karyna nagle stała się śpiąca i poszła spać do swojego pokoju. Była godzina 22:00, więc reszta ekipy postanowiła kontynuować zabawę. O godzinie 1:00 postanowili się położyć więc każdy wrócił do swojego pokoju. O godzinie 1:10 Mateusz usłyszał cichy płacz dobiegający z pokoju Karyny. Gdy zapukał do jej drzwi i spytał czy wszystko w porządku usłyszał lekkie zachłyśnięcie więc bez pytania wszedł do pokoju. Karyna leżała martwa w łóżku z podciętym gardłem. W ręce trzymała zakrwawiony nóż.
lapko - Witam! Skontaktował się ze mną #detektywjanusz

Znów prosi was o pomoc! 



D...

źródło: comment_a6plvJOxoTJVGbJshkj3SXJL9BeXSIF1.jpg

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lapko: Wg mnie zabiła Andżelika. Nie wiem jak i po co do siebie dzwoniły, ale wydaje mi się, że Andżela szlochała po tym co zrobiła. Mateusz usłyszał ten szloch przez drzwi (z telefonu ofiary) a jak zapukał to Andżelika wystraszona zorientowała się, że połączenie jest aktywne, zachłysnęła się i rozłączyła.
  • Odpowiedz
@ttinyowski: Andżelika podała Karynie środki nasenne dla lepszej zabawy. Karyna położyła się bo bardzo źle się czuła. Kiedy Mati był pod drzwiami słyszał chlipanie Andżeliki która płakałą bo zobaczyłą co sobie zrobiła Karyna, z którą ciągle wcześnie rozmawiała przez telefon.
  • Odpowiedz
ROZWIĄZANIE ZAGADKI: Andżelika była osobą, która nie umiała się niczym dzielić i chciała mieć wszystko dla siebie. Wszyscy wiedzieli, że uda jej się zdobyć najlepszy pokój w domku. Gdy Karyna zwierzyła jej się, że podoba jej się Mateusz, Andżelika stała się zazdrosna i jak najszybciej musiała coś z tym zrobić. Wieczorem, podczas wspólnej zabawy dosypała środków nasennych do piwa Karyny. Ta położyła się spać. O godzinie 23:59 Andżelika weszła do pokoju Karyny
  • Odpowiedz
@lapko ja wysnuwałem już teorie o nożu zwisającym z sufitu przyczepionym przez chorego psychicznie człowieka który wynajmował im domek po czym ukrył się w dziurze w podłodze :D
  • Odpowiedz
@lapko: Pomysł z połączeniem był słaby, gdyby nie to podejrzenia byłby skierowana na trójkę znajomych a nie tylko na andżele. Ale andżela jak to andżela za dużo pewnie nie myślała.
  • Odpowiedz
@lapko: morderca był idiotą, bo przez akcję z telefonem automatycznie wskazuje na siebie jako sprawcę

nie wpadłem na takie rozwiązanie, bo uznałem, że nie można być aż tak głupim ;)
  • Odpowiedz
@sizzla: zakładasz, że ktoś o imieniu Andżela nie może być aż tak głupi? XD

@lapko: kurde, przegapiłem zagadkę, a była bardzo ciekawa, następnym razem mam nadzieję się załapać
  • Odpowiedz