Wpis z mikrobloga

Mam Mercedesa z 1989r 300TD od kilku dobrych już lat. Niestety co roku muszę wymieniać jakąś żarówkę. TO JEST SKANDAL. Samochód ma dopiero 630tyś, a tu już takie częste awarie. Nie kupujcie Mercedesów. Licznik km jest tylko do 1000.000. A co potem? książki serwisowe są tylko do 300.000. Ja już mam trzecią. Skandal.Za chwilę będę musiał półkę na nie zarezerwować. Skandal!!! Szwagier ma już trzeci samochód, bo gdy mu się jeden zużyje kupuje nowy, a ja nadal muszę jeździć tym samym. Skandal!!! Kupując ubezpieczenie często dostaje Asistance, ale niestety nigdy jeszcze nie miałem okazji z niego z korzystać. Inni też dostają takie ubezpieczenia. ale dzwonią laweta przyjeżdża i pan zabiera samochód do serwisu a w zamian zostawia zastępczy. To mi się podoba. A ja nadal tym samym. W innych samochodach są jakieś paski w silnikach, które można wymieniać. Właściciel jedzie sobie do serwisu, pije darmową kawę, wymienią mu te paski czy co tam, umyją samochód i często podobno dodają choinki zapachowe. A ja co? kawę muszę kupić, samochód muszę myć sam. Skandal. Nie kupujcie Mercedesów.

#mercedes #niemoje
  • 13
@blazmerc: te samochody to coś pięknego :) W domu stoją dwie, niestety już pordzewiałe w201. Zawsze dowiozły do domu :) Mam jeszcze pordzewiałego okulara i też jest niczego sobie, coś się tłucze w zawieszeniu, ale do domu zawsze dojedzie :)

Mercedesy są naprawdę zajebiste, a 123,201,124,126,140 to już całkowicie :D Gdyby tylko rudą dało się całkowicie wyeliminować to jeździłbym jednym samochodem całe życie.