Wpis z mikrobloga

@dzikus150: Naprawdę nie widzisz różnicy między ludźmi któzy sie skrzykneli żeby zakopac cale wykopalisko, a ludźmi, którzy po prostu pokazywali sobie idiotyczne, przede wszystkim pseudonaukowe i spiskowe znaleziska, które i tak kazdy z nich by zakopał w momencie, gdy by to znalezisko zobaczyl?
  • Odpowiedz
@Ryu: To jest to samo. Idiotyczne w waszej ocenie - tworzenie spam listy i nagabywanie to zakopywania - słabe.

Jeżeli nie zaświecisz się na szaro z permem w kieszeni to sam rozpocznę procedurę usuwania stąd konta, bo chyba powoli nie warto. Jeżeli takie zachowania jak wasze będą tu tolerowane to nie jest to miejsce dla mnie. Zwyczajnie - mam inne standardy
  • Odpowiedz
@Ryu:

skandynawia - stracona dla Kościoła


Skutki mieszania ludzkich Ras i Kultur

2 przykłady tych twoich jaszczurowców, więcej mi sie nie chce wypisywać. Dziwne, bo ja po samych tytułach już poznaje pod jakie poglądy to podlega ;)
  • Odpowiedz
@courso: ja mam mieszane odczucia. Z jednej strony regulamin jest jasny i takie zmasowane zakopy są durne po prostu, więc zdziwię się, jeśli żadnej kary nie będzie. Z drugiej sam jestem dość zlewaczały i niekiedy to nachalne spamowanie frondą, wpolityce.pl mnie irytowało, więc prawdopodobnie odstrzelono wiele znalezisk, gdzie tylko by gardłowano na jedną ideologiczną modłę i walono ideologiczną pałą po łbie. Potencjalna część jałowych dyskusji w ten sposób zniknęła, więc
  • Odpowiedz