Wpis z mikrobloga

Mój stary to fanatyk piractwa. Pół mieszkania #!$%@? płytami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżące na ziemi zaślepki do RJ45 czy #!$%@?ą płytę dvd i trzeba wyciągać w szpitalu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu jakaś elektronika w nodze.

Druga połowa mieszkania #!$%@? wydrukowanymi czasopismami i książkami bo wszystko spiracone xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich empikach i sklepach z grami w mieście, żeby spisać wszystkie rzeczy które chce ściągnąć i czasami zahacza o bazary z piracką elektroniką. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety i pokazałem thepiratebay bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych kupowanych punktach na chomikuj.pl ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla piratów i przegląda najnowsze pliki na kilkunastu stronach na raz i kręci gównoburze w komentarzach z innymi piratami o najlepszych klientach P2P itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie #!$%@?ł to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc pod jego trackerami jakieś losowe głupoty typu twoje pliki to guwno albo plik ma wirusa. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę pirat z zatoki cebulowej, za #!$%@? 10k komentarzy i dodanie 1000 plików."Jak jest ciepło to uruchamia zajebiście wielkie wiatraki żeby chłodzić te #!$%@? laptopy które ciągle seedują. Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę po obiedzie oglądamy najnowsze odcinki Big Bang Theory a ojciec #!$%@? o tym ile to hajsu zaoszczędził. Jak się dostałem na studia(lingwistyka) to stary przez tydzień #!$%@?ł że to dzięki temu, że oglądamy filmy bez napisów.

Co sobotę budzi ze swoim znajomym Mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują podpinając nowe laptopy, dyski sieciowe itd.

Przy oglądaniu filmów zawsze #!$%@? o najnowszych wykopanych plikach i za każdym razem temat schodzi w końcu na ZAIKS, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr pieniądze tylko kradno hurr, nie dają pobierać hurr robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie przeglądać nowe thready na jakimś forum .onion żeby się uspokoić.

W tym roku sam sobie kupił na święta najnowszy Linksys WRT1900AC.

Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj go rozpakował i położył na środku salonu bo niby zasięg lepszy. Owinął się kablami telefonicznymi i rj45 i siedział cały dzień przy tym routerze na środku mieszkania.

Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich pirackich serwisów w Polsce to bym wziął i #!$%@?ł.

Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą do empiku żebym sobie wybrał co chce żeby mi pobrał dzisiaj wieczorem. Super prezent #!$%@?.

Wracamy do domu z listą plików, siadamy przy komputerze (uprzednio wyjebując stos pustych puszek po napojach energetycznych) a ojcu już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. Znalazł plik (20 gb) ,siedzimy i patrzymy na ten pasek postępu w uTorrent. Po pięciu minutach mi się znudziło więc włączyłem muzykę z jutube to mnie ojciec #!$%@?ą starym routerem po głowie, że download mu spadł i musimy czekać 20 sekund dłużej. Jak chciałem odpisać na facebooku podrapać to zaraz krzyczał, żebym wyłączył bo znowu mu download spadł. 6 godzin musiałem siedzieć w ciszy i patrzeć na pasek postępu jak w jakimś #!$%@? kościele. Urodziny mam w listopadzie więc jeszcze do tego było zimno jak sam #!$%@? bo bo ojciec nie pozwala grzać w mieszkaniu bo te jego #!$%@? laptopy by się przegrzewały.

Wspomniałem, że ojciec ma kolegę mirka, z którym razem piracą. Kiedyś towarzyszem w objazdach po sklepach i wyprawach był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w masce Anonymous. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny Zbysio przyszedł na hehe kielicha. #!$%@? się i oczywiście cały czas gadali o piraceniu i torrentach. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepszy jest BitTorrent czy uTorrent.

WEŹ MNIE NIE #!$%@? ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ JAK SIE PLIKI PRZEZ uTORRENT POBIERA? KLIK I JEB PLIK NA DYSKU!

#!$%@? TADEK JAK MAM PŁATNY BITTORRENT TO #!$%@? SZYBCIEJ NIŻ TWOJE TICO!

CO TY MI O PŁATNYCH #!$%@? JAK LEDWO POTRAFISZ LISTE TRACKERÓW SPRAWDZIĆ. UTORRENT TO JEST KRÓL KLIENTÓW P2P JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI

No i aż się zaczęli #!$%@?ć zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rozdzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona zbysia, że zbysio spadł z rowerka i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec

I bardzo #!$%@? dobrze

Tak go za tego bittorrenta znienawidził.

Wspominałem też o arcywrogu mojego starego czyli ZAIKS. Stał się on kompletną obsesją ojca i jak np. w telewizji mówią, że gdzieś był trzęsienie ziemi to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych #!$%@? z ZAIKS powiedzieć. Gazety nie o IT i nie o grach też przestał czytać bo miał ból dupy, że o najnowszych plikach ani aferach w sieci Tor nic się nie pisze.

W mojej okolicy jest niejaki pan Adam który kupuje wszystko legalnie.Jest on dla starego uosobieniem całego zła i ojciec przez wiele lat toczył z nim wojnę. Raz poszedł na jakieś zebranie odnośnie kupowania cyfrowych plików legalnie gdzie występował Adam i stary wrócił do domu z podartą koszulą bo siłą go usuwali z sali takie tam inby #!$%@?ł.

Po klęsce w starciu fizycznym ze zbrojnym ramieniem PZW ojciec rozpoczął partyzantkę internetową polegającą na szkalowaniu ZAIKS i Adama na forach lokalnych gazet. #!$%@?ł na niego jakieś głupoty typu, że Adam był tajnym współpracownikiem UB albo, że go widział na ulicy jak komuś gwoździem samochód rysował itd. Stary nie uważał w Tor i udało im się go namierzyć więc skończyło się bagietami za szkalowanie i stary musiał zapłacić Adamowi 2000zł.

Jak płacił to przez tydzień w domu się nie dało żyć, ojciec #!$%@?ł na przekupne sądy, ZAIKS, Adama i w ogóle cały świat. Z jego #!$%@? wynikało, że ZAIKS jak jacyś masoni rządzi całym krajem, pociąga za sznurki i ma wszędzie układy i ogólnie ILUMINATI . Przeliczał też te 2000 na dyski, kable i routery i dostawał strasznego bólu dupy, ile on by mógł np. punktów na chomiku kupić(2 000 000 pkt).

Stary jakoś w zeszłym roku stwierdził, że koniecznie musi mieć VPN do pobierania bo niby go namierza illuminati, NSA i wszyscy go chcą oszukać

synek w TOR to się prawdziwe okazy łapie! tam jest żywioł!

ale nie było go stać ani nie umiał skonfigurować a hehe frajerem to on nie jest żeby dać się szpiegować więc zgadał się z jakimiś piratami z okolicy, że kupią VPN na spółkę i się będą tym VPN dzielili. Na początku ta kooperatywa szła nawet nieźle ale w któryś weekend o 4 rano wpadają czarne bagiety z bronią. Namierzyli ojca bo podobno robił jakieś ataki Ddos i zażądał botnetem a że nie potrafił skonfigurować VPN z torem to łatwo go namierzyli.

Po kilkunastu minutach sytuacja wyglądała tak:

-Mój ojciec leży na ziemi, kurczowo trzyma się ostatniego dysku sieciowego i krzyczy, że nie odda

-Bagiety krzyczą, że ma oddawać

-Mirek ma #!$%@? nos bo próbował leżącego ojca odciągnąć od dysków za nogę i dostał drugą nogą z kopa

-Bagiety ciągną ojca za nogi i mówią, że jedzie z nimi na komisariat bo grozi mu 15 lat paki XD

-We wszystkich oknach dookoła stoją sąsiedzi

-Moja stara płacze i błaga ojca żeby zostawił dyski a policjantów żeby go nie aresztowali

-Ja smutnazaba.psd

W końcu policjanci oderwali starego od dysków. Ja podałem januszom-piratom kod do zaszyfrowanych dysków rzucając wcześniej staremu 500zł i mówiąc, że nie ma już dostępu do VPN i lepiej dla niego, żeby się nigdy na żadnym forum .onion nie spotkali. Matka ubłagała policjantów, żeby nie aresztowali ojca. Janusz co dostał w mordę butem powiedział, że on się nie będzie #!$%@?ł z łażeniem po komisariatach i ma to w dupie tylko ojca nie chce więcej widzieć.

Stary do tej pory robi z Januszami gównoburzę na forach bo założyli tam specjalny temat, gdzie przestrzegali przed robieniem jakichkolwiek interesów z moim ojcem. Obserwowałem ten temat i widziałem jak mój ojciec nieudolnie porobił trollkonta

Panhakier54


Liczba postów: 1


Ten temat założyli jacyś idioci! Znam użytkownika stary_pirat od dawna i to bardzo porządny pirat i wspaniały informatyk!

Chcą go oczernić bo zazdroszczą mu umiejętności!

Potem jeszcze używał tych trollkont do prześladowania niedawnych kolegów od VPN. Jak któryś z nich zakładał jakiś temat to ojciec się tam #!$%@?ł na trollkoncie i np. pisał, ze #!$%@? pliki wrzuca i że jego exploity są #!$%@? warte XD Z tych samych trollkont udzielał się w swoich plikach.

Zajebisty plik. Pobiera sie szybko #!$%@?!

a potem się z tego cieszył i kazał oglądać mi i starej jak go chwalą na thepiratebay"

#coolstory #pasta #heheszki #humor #glassbrudzinski
  • 3
  • Odpowiedz