Wpis z mikrobloga

@lmao: dawno nie widziałem poprawnej pisowni słowa #!$%@? nie wiem dlaczego wciągu przeciągu krótkiego czasu zmnieniono na ch...

przecież HWDP nigdy nie pisało się przez ch...

taka mała dygresja na słowem "#!$%@?"
  • Odpowiedz
@ZlodziejeTraszek: w sumie to nie wiem nawet ;p będziemy mieli własną serię, ale tych nie sprzedajemy bezpośrednio, nie nasz projekt chyba. Ja tam nie wiem, szef wysyła mi na drukarkę i je robię ;p
  • Odpowiedz
@Loczus: a i to właśnie pisownia przez "ch" jest poprawna od początku. A HWDP od początku jest z błędem. Nie ma się co dziwić, bo posługiwali się tym głównie tępaki. Dla mnie to jasne i klarowne.
  • Odpowiedz
@lmao: nie od kiedy pamiętam od urodzenia zawsze się pisało przez "H" ta zmiana zachodziła coś w latach 2003-2005

z tych "ch" to się chyba nawet miodek wypowiadał albo ten w okularach że może zajść zmiana pisowni jeżeli przez dłuższy okres czasu używa się nowej formy dawnego wyrazu.

Pokazał bym ci bluzę mojego brata z lat szkolnych z napisem HWDP ale już jej nie ma bo ile lat temu to było...
  • Odpowiedz
@Loczus:

specjalnie na bluzach robili by błąd?!...

No ale co to ma do rzeczy? Robili na bluzach to, co było na ulicach. Czemu ich miało obchodzić to, czy to poprawne, czy nie? Skoro to nie jest żaden oficjalny skrót, nazwa własna ani nic w tym stylu. Robiło się to, co ludzie chcieli nosić. Nawet jak CHWDP było bardziej poprawne, to by po prostu nie pasowało. Nie tylko jako tekst, a po
  • Odpowiedz