Wpis z mikrobloga

@lossuperktos: wyborcza w całym kraju robi tą samą metodą

Ankieta telefoniczna (CATI, mix telefonów komórkowych i stacjonarnych), osoby w wieku 18 lat+, próba reprezentatywna dla mieszkańców miasta pod względem płci, wieku i wykształcenia, N = 501, realizacja Millward Brown, 31.10-04.11.2014.


@Loczus: gwałt na ciężarnej zresztą urzędniczce, ale sprawa już chyba z 5 rok się toczy
  • Odpowiedz
@lossuperktos: to też, ale Czesiek w mistrzowski sposób potrafił rozegrać to miasto. Dał coś każdemu środowisku, wszędzie się przymilił i uśmiechnął. To proboszczowi katedry ziemie za gorsze czym kupił poparcie kościoła, to koncerty w amfiteatrze, gdzie na plakacie zawsze zapraszał osobiście Czesław. O słynnych spacerkach po starówce a'la Gierek nie wspominając, gdzie zawsze pocałował kwiaciarkę w rączkę i pogawędził z taksówkarzem coby pokazać jak jest blisko ludu. Szkoda, że niczego
  • Odpowiedz
@fuser: Przecież Grzymowicz dla tego miasta nic nie zrobił. Hur dur rozkopał, #!$%@?* korkami i tyle, ale nie "KIEROWCO UŚMIECHNIJ SIE BUDUJEMY DLA CIEBIE".

Małkowski jaki był taki był, ale przynajmniej coś robił, np dla sportowców. Pamiętam jak trenowałem dość niszowy sport, ale Olsztyn przodował w wygrywaniu mistrzostw polski, to co zrobił Małkowski? A no dofinansował nasz klub, dał hajs na obozy sportowe, i zamiast płacić 1000 zł za 3tygodnie
  • Odpowiedz
@vakarei: Wydaje mi się, że ludzie postrzegają to w tej sposób, że za Małkowskiego w mieście coś się działo. Za Grzymowicza zabrano nam Tour de Pologne, Memoriał Huberta Wagnera, różnego rodzaju imprezy, festiwale...
  • Odpowiedz
@vakarei: Wydaje mi się, że masz złe podejście do tego. Gdyby np nie tamto dofinansowanie od niego to nie pojechałbym na obóz, nie trenowałbym 3 tygodni dzień w dzień, nie zostałbym zauważony, nie zostałbym powołany do kadry juniorów i nie zdobył nagród w kilku turniejach. To nie jest tyle co kupienie poparcia od ludzi, tylko w pewnym sensie pomoc dla nich. Jak już pisałem ten sport jest niszowy w Polsce,
  • Odpowiedz
@majsterzpolski: Memoriał Wagnera przeniósł się z Olsztyna bo impreza ma już zupełnie inną rangę niż kiedyś, nie da się jej robić w sypiącej się hali Urania mieszczącej 2000 osób, tylko w nowych obiektach >10 000 których w Polsce sporo. Polska siatkówka się bardzo zmieniła.

Meta etapu Tour de Pologne kosztowała miasto kilkaset tysięcy złotych. Na trasę spędzano uczniów ze szkół, żeby nie straszyła pustką. Rok w rok musiałem przez ta świetną imprezę wracać z centrum z buta na Jaroty. Fenomenalna zabawa, a w efekt promocyjny pokazania w TV obstawionej balonami z logami sponsorów Dworcowej i Piłsudskiego nie wierzę.

Ale owszem za Cześka odnosiło się wrażenie, że coś się w mieście dzieje. Tyle że były to Śpiewające Fortepiany na starówce albo festiwal muzyki cygańskiej. Za Grzymowicza zresztą ten sam
  • Odpowiedz