Wpis z mikrobloga

Na początku mireczki wybaczcie mi słownictwo.

Nosz #!$%@? mać.

Windows 8 to największe informatyczne #!$%@? na tym świecie. Przez miesiąc mnie męczy "Chcesz może pobrać windows 8.1 za darmo?" Nie #!$%@?. Nie chcę. Po miesiącu klikania, żeby się #!$%@?ł wyskakuje komunikat "Windows 8.1 sfinalizuje instalację za 15 min proszę zamknij wszystkie programy i zapisz swoją pracę" #!$%@? PRZECIEŻ KLIKAŁEM, ŻE NIE CHCĘ... No ale dobra. Myślę sobie -trudno niech się dzieje wola nieba. Czekam prawie 2h zanim komp skonfigurował automatycznie cholerną aktualizację. No dobra zmieniło mi tapetę. Niech będzie. Klikam sobie moją ulubioną gierkę, w którą lubię czasem sobie zagrać partyjkę dla rozluźnienia,a tu komunikat. "Ta aplikacja nie jest obsługiwana przez Twoją wersję Windows." Co #!$%@? ? Jak nie ? Dobra reinstall może pomoże. A tu takiego wała nawet instalacji nie mogę włączyć, bo "Ten program nie będzie działał na Twoim komputerze skontaktuj się z wydawcą oprogramowania, by uzyskać właściwą wersję"... No nie. No po prostu #!$%@? no nie.

#!$%@?łem prawie 4 stówki na oryginalnego windowsa i zostałem nagrodzony aktualizacją, która w sumie #!$%@? mi zmieniała oprócz tego, że moja ulubiona gra nie działa. No i najlepsze jest to, że nawet wyboru mi #!$%@? nie dało. Dzięki Bill Gates... Przenoszę się na pirata windowsa 8 tylko po to, żeby Twoje #!$%@? aktualizacje nie #!$%@?ły mi się z buta.

#technologia #komputery ##!$%@? #gorzkiezale #przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra reinstall może pomoże. A tu takiego wała nawet instalacji nie mogę włączyć, bo "Ten program nie będzie działał na Twoim komputerze skontaktuj się z wydawcą oprogramowania, by uzyskać właściwą wersję".


@ParchatyNiebieskiGrzejnik: Sorry, ale na XP też nie wgrasz 95, więc nic dziwnego, że na 8.1 nie zrobisz downgrade do 8. A co do tego:

Wyłączone już od dawna. Mimo to skurczybyk codziennie prawie przez miesiąc pytał się o tego
  • Odpowiedz
@ParchatyNiebieskiGrzejnik: a było chcieć 8.1 ... Windows 8 faktycznie był słaby, ale odkąd dostał wersję kropkajeden, jest naprawdę bardzo fajnym systemem. Tylko takie sieroty (wybacz, nie mogłem się powstrzymać) jak ty mają wieczne problemy z systemem, który jest tak samo stabilny (jak nie stabilniejszy), co Windows 7. Mam 8.1 od dnia premiery i jeszcze ani razu nic, kompletnie nic się z nim nie działo.

A co do gier - odpalam
  • Odpowiedz