Wpis z mikrobloga

Mircy! Mircy! Wygrałem! Za trzecim razem!

Zrobiłem miecz furii Quelag czy jakoś tak. Zadawał obrażenia od ognia. Dowaliłem go demonicznymi tytanitami do +4 i on skaluje się z człowieczeństwem. Tarcza z trawy i pełny Havel na siebie. Pierścień zwiększający życie i energię (ten co go nie można zdjąć od mordercy strażniczki ogniska). Wezwałem Solara i jazda na egzekutora grubasa i łowcę smoków od siedmiu boleści. Prałem ich równo, serce waliło, emocje sięgały zenitu. Ale udało się! Pojechałem windą na górę pooglądać cyce i dostałem naczynko do teleportacji między ogniskami. Nigdy nie pokonałem tych dwóch oszołomów! To pierwszy raz! Ale się cieszę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#darksouls #gryzdexterem
Pobierz DeXteR25 - Mircy! Mircy! Wygrałem! Za trzecim razem! 

Zrobiłem miecz furii Quelag cz...
źródło: comment_uelwKTTYRlGRjWKih4uEK54cswMHdIvB.jpg
  • 12
@Primoza: Jako drugiego zabiłem Smouga. Podobno broń zrobiona z jego duszy jest uber ciężka. Ale i tak chyba nie będę jej robił. Aktualnie zwiedzam malowany świat. Hardcorowo dość tam jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@oknpgg: Oglądam sobie gameplaye na Yt ale tylko dotyczące fragmentów w których aktualnie się znajduję. Głowie po to aby nie pominąć żadnych znajdziek. Nie wybiegam do przodu i nie spoleruję jeżeli nie muszę i np. Gdzieś nie utknąłem.