Wpis z mikrobloga

#afera #lewaki

Pozdrawiam wszystkich lewaków, którzy wyśmiewali mnie gdy podawałem jaką wiedzę posiadam na temat ich supertajnegofajnego kanału lewackiego. Moge wam przyznać ordery Szczytu Hipokryzji. Bo banujecie nam kanał Narodowcy i Vhetmana za z dupy wziętą "manipulacje głosami", a jak się okazuje sami to robicie na ogromną skale .. Cóż kolejna granica absurdu została przekroczona.. Bez odbioru ..
  • 17
@The_Apostate: Kiedyś trzeba wyrazić swoją frustracje ;] Gdybyś wiedział od początku jakie przekręty robi lewactwo a byś siedział po drugiej stronie barykady nie wiem czy byś wytrzymał tak jak my dobre kilka miesięcy bez żadnego słowa na temat.

#fir3fly nie podziękowałeś, że Cie pozdrowiłem. Jak już mnie wyzywasz mimo, że mówię prawdę to chociaż teraz bądź troche milszy ;>
@Ryu: Obecnie jestem jedynie na ABW :) A co do nowego kanału to wiedz, że zbanowanie narodowców wzieliśmy do siebie i bardzo się pilnowaliśmy, żeby jakiegoś głupstwa nie zrobić, chyba nawet aż za bardzo.
@bartekgej: Gdzie się czepiam, że ktoś ma swój kanał? Ja mówie o jednym. Narodowcy zostali zbanowali wraz z Vhetmanem za manipulowanie głosami, natomiast lewaki na swoim kanale robiły dokładnie to za co my niesłusznie polecieliśmy ale bez żadnych konsekwencji. To, że ktoś ma inny zamknięty kanał wogóle mnie nie interesuje, denerwuje mnie tylko wasza hipokryzja..
@Pinius: co najwyżej może cię irytować ich hipokryzja nie moja , bo ja z tym kanałem nie miałem nic wspólnego , czyli uważasz że to co wy robiliście nie było złe a to co oni robią jest jak najbardziej złe tak ?
@bartekgej: Uwierz mi na słowo, że Vhetman poleciał bezpodstawnie. Najpierw @ dali za powód jego bana "manipulowanie głosami" ale jak się później okazało były to totalne bzdury dlatego też dodali kolejne bodajże dwa powody, że uargumentować go. A Narodowcy poleciały nie dlatego, że manipulowaliśmy głosami a dlatego, że Vhetman był jego założycielem. Dlatego z tego co wiem, perm dla Vhetmana oznaczał jednocześnie blokade kanału.