Wpis z mikrobloga

Dzisiaj miałem urlop, żeby odpocząć po weekendzie i załatwić parę spraw w Krk. Była ładna pogoda więc pomyślałem, że obskoczę Hornetką. Przyodziałem zbroje, odpalam. Wyjeżdżam z placu ujechałem 30m, widzę gościa po prawej - on mnie też. Jadę, a ten ch*uj po koło mi wchodzi. Na liczniku ok 40km/h (dopiero ruszałem). Po hamplach! Nic nie daje, gościu coraz bliżej, no to na prawo i szlif. Gasze motor, na gościa z ryjem. On oczywiście, że się zpaierdala, że komarka se pan kup. Dzwonie na policję, nie będę z takim kimś wdawał się w dyskusje. 25min, patrol na miejscu. Gościu pierwszy tłumaczy, ja drugi - ten mi się wpier@!#ala w każde słowo, aż mundurowy go musi upominać. Dmuchanko - ja 0.0, gościu 1.5.

Zbadali drogę hamowania i szlifu. Moja wersja potwierdzona, gościu mandat 300pln za wtargnięcie na jezdnie.

Najlepsze: gościu bezdomny, roznosi papier toaletowy po domach, nie ma pracy, nie ma dowodu tożsamości. Przyjeżdżają do niego kumple z "fachu" żeby potwierdzić dane (adres zameldowania podają 3 razy).

Mogę wnieść powództwo cywilne o zwrot kasy za naprawę (crashpad, kierunkowskaz, dźwignia hamulca tylnego + kurtka, rękawice i buty). Mundurowi mówią, że i tak mała szansa na ściągnięcie tego bo gościu ma atrybuty j.w.

Mandatu nie przyjął i chce iść z nim na drogę "sądową" (czyt. i tak mu nic nie zrobią).

"No i co zrobisz Bożenko? Nic nie zrobisz..."

862-1=861

#1000zdjeczmotocyklem

miarian - Dzisiaj miałem urlop, żeby odpocząć po weekendzie i załatwić parę spraw w K...

źródło: comment_an4Z0n9CRQNrzMFaP5asiS78pMzKkYow.jpg

Pobierz
  • 14
rdala, że komarka se pan kup. Dzwonie na policję, nie będę z takim kimś wdawał się w dyskusje. 25min, patrol na miejscu. Gościu pierwszy tłu


@miarian: sól ziemi...
@Myrcin-: musiałby oddać 500 opakowań - mówił, że 2pln za jedno zarabia (na dodatek to ten szary więc dupe szlifowałby bardziej niż asfalt crashpady)

@SzlachcicPolny: to był pierwszy odruch po zgaszaniu moto i zobaczeniu jak płyn chłodniczy leci, ale się opanowałem