Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie o pracę w #poznan !

Szukamy studenta/osoby uczącej się do pracy w charakterze pomocnika technika.

Do obowiązków pomocnika technika należy:

- montaż podzespołów w już zdiagnozowanych laptopach

- testowanie naprawionych laptopów

- instalacja systemów operacyjnych Windows

- demontaż laptopów na części

- picie kawy i przeglądanie Mirko

Oczekujemy od kandydata:

- zaangażowania w pracę

- chęci rozwoju i nauki

- umiejętności montażu i demontażu laptopa

- znajomości afer wykopowych oraz nomenklatury mirkobloga

- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy:

- stabilną prace z możliwością rozwoju zawodowego

- możliwość nauki i szkoleń

- wsparcie zespołu doświadczonych naprawiaczy

- śmieszkowaniepozakontrolo

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18

- dostęp do breloków BGA

Forma umowy i wynagrodzenie:

- Umowa zlecenie

- stawka godzinowa od 8 do 10 zł netto w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Chętne Mireczki wysyłają CV na adres:

kontakt@naprawalaptopow.pl z tytułem - "pomocnik śmieszka"

Aby info dotarło do jak największej ilości prawilnych kandydatów zachęcamy do plusowania wpisu ponieważ wśród plusujących ten post wylosujemy 5 osób którym wyślemy "Zestaw wygrywa" czyli kubek+zapalniczka+brelok BGA

http://i.imgur.com/Eq7aH1V.png

Na koniec trochę tagów:

naprawalaptopow - Ogłoszenie o pracę w #poznan !



Szukamy studenta/osoby uczącej si...

źródło: comment_SPLa0it4dGzh6gbHhqT4VXDaT3Sc3clf.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
Podana stawka dobrze pokazuje, że wbrew temu co myślą przeciwnicy umowy o pracę, potencjalny pracownik nie zyskuje pracując na umowę zlecenie.
  • Odpowiedz
@bslawek: Spoko tylko to jest praca dla osoby prawie niewykwalifikowanej, można złapać pierwsze doświadczenie, porobić szkolemia za free. Imo taka pensja jest ok, pracowałem kiedyś w serwisie pc po technikum za 1300zł do ręki i moim zdaniem to lajtowa praca, na pewno bym ją wolał niż kasa w biedrze czy ulotki bo to w ogóle nie rozwija w przeciwieństwie do serwisu :) Zapewne po pewnym czasie można wołać więcej. Mi
  • Odpowiedz
@naprawalaptopow: Ja tam specjalistą prawa pracy nie jestem, więc niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu jak nie mam racji. Ale czy aby w przypadku wykonywania stałej pracy w określonych, stałych godzinach pod kierownictwem pracodawcy nie powinna to być umowa o pracę, a nie umowa zlecenie?

Oferujemy:


- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach
  • Odpowiedz
te prawie 1k plusów to się chyba wzięło stąd, ze sporo osób pomyślało, że z plusujących wybrany będzie ten pracownik ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@medevacs:

Ale czy aby w przypadku wykonywania stałej pracy w określonych, stałych godzinach pod kierownictwem pracodawcy nie powinna to być umowa o pracę, a nie umowa zlecenie?


Powinna, ale żyjemy w Polsce, kraju ruchania pracownika. A pracownik jeszcze się z tego baraszkowania raduje, bo na Wykop peel piszo, że inaczej dostałby mniej kasy albo stanowisko w ogóle nie powstało (laptopy naprawiałyby się wtedy same).
  • Odpowiedz