Wpis z mikrobloga

Policjanci to niezłe śmieszki, kilkadziesiąt tysięcy ludzi zblokowanych na moście, a oni przez megafon " Proszę się rozejść, albo użyjemy środków przymusu bezpośredniego", no ciekawe jak? Chyba wskoczyć do Wisły. Totalny brak profesjonalizmu. Problemy z nadpobudliwymi sebami były tylko, gdy się policja pojawiała, pierwszy raz przed mostem. Musieli być bardzo rozczarowani, bo na początku marszu nie widziałem ani jednego policjanta i było spokojnie. Przed mostem Poniatowskiego, jak tylko seby dostrzegły policję, zaczęło się, stężenie sebixów rosło wykładniczo, zbiegali się jak hieny do padliny. Ludzie kontynuowali jednak marsz. Na moście było w miarę spokojnie, czasem jakiś mati rzucił petardę albo racę w stronę policji stojącej na położonym poniżej dworcu. Kolejne problemy zwiastowała kolumna policji na sygnale pędząca po moście Łazienkowskim, to ci inteligenci zblokowali ludzi na moście. Pomimo usilnych prób Straży Marszu, Sebixy zaczęły nadbiegać z tłumu w stronę policji rozpoczynając rozróbę, to możecie obejrzeć w tv. Tutaj należą się brawa dla organizatorów, udało im się odgrodzić marsz od sebixów i przekierować na błonia. Tam przemawiali ludzie z Ruchu Narodowego i goście. A w tle jednocześnie za sceną sebixy rozrabiały;) Dało się wyczuć gaz, wiele osób się krztusiło. Na zdjęciu widać białe światło ze sceny i czerwone z ulicy od rac sebixów. Policja ich lała wodą, a oni rzucali butelkami i petardami. Tak wyglądał MN z mojej perspektywy, byłem na samym początku marszu. Na plus zaliczam atmosferę. Zapamiętam na długo pewnego dziadka, który machał flagą i wzruszał się wypowiadając na głos jaka to wspaniała jest dziś młodzież, przywykłem słuchać od starszych jaka to jest niedobra. Na minus zaliczam zachowanie ludzi podczas wystąpienia dziennikarki z Lwowa, okrzyki zawsze i wszędzie policja #!$%@? będzie były żenujące. Petardy wybuchające w tłumie. Tak samo nie podobała mi się agitacja Ruchu Narodowego, gadanie o polskim Lwowie i Wilnie, nawoływanie do powrotu tych miast do Polski, o tym jak ludzie mają żyć itp. Może to wynika wynika z różnicy poglądów. Mam nadzieję, że ta polskojęzyczna banda kompradorów z sejmu poczuła się zagrożona.

#marszniepodleglosci #marszniepodleglosci2014 #wypociny
Pobierz p.....5 - Policjanci to niezłe śmieszki, kilkadziesiąt tysięcy ludzi zblokowanych na ...
źródło: comment_OFwfA96Pb4GFespsJWf1KYRVySZ3VSiy.jpg
  • 3
@jankotron: Dokładnie, ja ich nie usprawiedliwiam. Tylko było mi obojętne co oni robią, bo jak ktoś podporządkowywał się poleceniem SM to było bezpiecznie. Chociaż nie ukrywam, z zainteresowaniem oglądałem popisy sebixów z bezpiecznej odległości. Jak tylko Policja chciała wykonać jakiś ruch to oni uciekali w tłum. Jak dla mnie mogli ich spałować, słowa ludzi z RN są niesprawiedliwe wobec policji.