Wpis z mikrobloga

@Palwed: Czego wymagasz, skoro @Loloman nawet na oczy nie widział, nie wie jak to działa i kto za to płaci. P---------ć głupoty zawsze można, a w internecie to już w ogóle...
  • Odpowiedz
@GetiZ: to ciekawe... Bo wszystko co napisałem to prawda więc czemu piszesz te ośmieszjące cię brednie? Widać że o rowerze miejskim nie masz zielonego pojęcia więc po co się odzywasz?

@Palwed: są na tyle by dać to w cudzysłów, chyba że myślałeś że ten cudzysłów to tqk dla zabawy... Pierwsze 20 min jest "za darmo" jedynie właśnie Warszaa płaci... co jest ujęte w poprzednich punktach...
  • Odpowiedz
@Loloman: "rząd płaci za to ogromną kasę, zapewne przepłacają dziesięciokrotnie"

Zapewne nie wiesz o czym piszesz. Na wprowadzenie systemu rowerów miejskich rozpisywane były przetargi, które wygrały najkorzystniejsze opcje. Ot i tyle, wolny rynek. Tak samo jak przetargi rozpisywane są w ZTM'ie i innych spółkach zarządzanych przez miasto. A jeżeli chcesz iść w liczby, to pomijając to, że spółki które prowadzą ten system spokojnie sobie na nim zarabiają, to prawdziwych wydatków
  • Odpowiedz
@GetiZ: A myśisz że słowo "ZAPEWNE" to jest dla zabawy? Zapewne oznacza pewne przypuszczenia.

Z pierwszej ręki wiem jak wyglądają przetargi, więc wiem jakie lecą tam piękne przekręty o których Ty nawet nie masz pojęcia - oczywiście nic do udowodnienia. Wiem jak to się wszystko układa by mocno przepłacić, praktycznie zawsze.

Do tego sama idea miejskiego roweru jest złe i już tutaj przepłaca się ogromną kasę, co widać po tym ile Warszawa dopłaca do
  • Odpowiedz
@Loloman: Krótka piłka, zamiast przypuszczeń podaj mi konkrety :) Również doskonale wiem jak wyglądają przetargi, ale nie o tym dyskutujemy.
  • Odpowiedz