Wpis z mikrobloga

@Famina: ta, ale tagów związanych z miastami używamy raczej z wydarzeniami mającymi związek z całym miastem (jakieś zdarzenia na skalę miasta), a nie do pojedynczego losowego przypadku, o którym najpóźniej Ty sama za tydzień zapomnisz. W każdym razie z jego perspektywy może spamowałaś (oczywiście nie znaczy to, że powinnaś się tym przejmować), ale on akurat wzorowo otagował, bo materiał, który linkował dotyczył wszystkich tych dziedzin.
  • Odpowiedz
@czteropak: dzięki ;)

@Famina: żałosne posumowanie i ból dupy ;) mój tekst "nie spamuj tagiem" odnosił się do tego, że kiedyś jak pisałem na mirko o tym, że się wkurzam na to, że autobusy się spóźniają, to mi to samo napisałaś. A teraz sama robisz to samo, i na dodatek nazywasz mnie hipokrytą. O, ironio! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym wysil się bardziej
  • Odpowiedz
Wczoraj Famina narzekała na MPK. Zgodnie z jej logiką napisałem jej "nie spamuj tagiem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pila_mechaniczna: Nie narzekałam na MPK, tylko opisałam historię Pana podrywacza - kierowcy autobusu i miałam nadzieję, że jest mirkiem i to przeczyta. Poza tym mój wpis zaplusowało 40 osób, więc jednak części osób się ta historia spodobała, a Ty napisałeś coś o #!$%@? MPK i 600 osób musiało
  • Odpowiedz