Wpis z mikrobloga

@Xaridov: Wpisz na allegro Nokia 925 dotyk i będziesz widział po ile części chodzą. Może z ebay uda się taniej kupić ale lepiej brać oryginał, a to będzie w cenie ok 550-600 zl. Nie ważne czy dotyk dziadka czy nie. Wymienia się wszystko - szkło, dotyk, LCD. W tym modelu można też ramkę razem z tym wszystkim wymienić. Dokładny wygląd oryginalnej części zobaczysz na magboss.pl
@Xaridov: Aż sobie obadałem sprawę i to jest trochę chore żeby sam dotyk kosztował połowę ceny całego telefonu,

jak w mojej 520 rozbił się ekran to pierwsze wejścia na alledrogo też były przerażające, już myślałem że też będę musiał zabulić połowę ceny telefonu za sam dotyk, ale w moim przypadku okazało się że jednak można trafić na tanią ofertę, w twoim przypadku jednak chyba będzie lipa bo 925 to nowy model
@Xaridov: Hola, hola. Ostatnio ktoś tu tez pisał, że zbiła mu sie tylko szybka w Lumii 820 i że udalo mu się kupić szybkę za 80 pln, a wymiana zajęła mu 10 minut roboty. Nie wiem co wszyscy wylecieli z setkami złoty.
@Xaridov: Trzeba dotyk odkleic od szybki. Sam tak mialem, ale nie robilem tylko zanioslem do serwisu i zabulilem 140zl za robocizne(troche drogo, ale pewnie mozna znalezc taniej). Czasami swiruje, jak jest zimno ale ogolnie nie narzekam.