Wpis z mikrobloga

Mirasy jako ,że promocja tuż tuż postanowiłem się zcebulić i chce zamówić parę #!$%@? markowych towarów głownie żeby zobaczyć jak z jakością i co te małe sprytne żółte rączki potrafią ulepić ;)

Mój wish list ;)

- dobre #!$%@? Airmaxów te prawilne jakie można kupić normalnie w sklepie, sam z różowym paskiem mam po parze i chciał bym je schodzić przez zimę, porównać :) , głownie popylam autem więc nie potrzebuje śniegowców

- torba sportowa na siłkę, basen, saunę nie za duża lecz pojemna, widziałem jakieś "90" nie wiem czy to nike ale nie zachwycała (jako porządny miras lubię czasem #!$%@?ć w łapę lub poleżeć w jacuzzi :D)

- jakąś kurtałkę na zimę, sportowa, młodzieżowa może być jakiś płaszczyk byle nie pedalski ;) czytałem wieczne narzekania na zaniżoną rozmiarówkę, nie chce się naciąć i bawić się w odsyłanie towaru. Jak refund to tylko full :D

- być może jakiś zegareczek, replikę coś w stylu sharka tylko na metalowym? pasku, nie znam się ostatni raz zegarek nosiłem w podstawówce taki mały elektroniczny zresztą też od friendsów.

Zatem czekam na jakieś ciekawe propozycję najlepiej od ludzi którzy nabyli te produkty.

Kręćmy gównoburze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#aliexpress
  • 9
  • Odpowiedz
@ntr1987: wyszukiwarka nic mi nie da chce polecony towar a nie pierwsze lepsze bo nie mam zamiaru chodzić w tekturze a często słyszałem ,że jedne są gorsze inne lepsze dlatego szukam tych lepszej jakości a każdy friend na swojej śmiesznej aukcji wypisze tyle pozytywnych stron produktu ,że głowa mała. Nie jest to miarodajne i czekam na konkretne źródło.
  • Odpowiedz