Wpis z mikrobloga

To jaka spolecznosc wytworzyla sie wokol tej gry jest niesamowite, gothic rap, gothic filmiki, mody z dubbingiem. No i gra miód, watpie szczerze ze ktos zrobi lepszego RPG, ta gra miala to coś

Pamietam jak sie wracalo w dwojce do gorniczej doliny, byla noc a ja mialem tylko rune switalo, prawie nic nie widzialem, a obok tyle potworów, plynalem przez rzeke aby dostac sie do zamku. Tych przezyc zadna gra nei przebije : )

#gothic
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spec90: i te ucieczki przed smoczymi zębaczami...

A potem ta późniejsza satysfakcja jak wchodziłeś do górniczej doliny po raz kolejny, z porządnym ekwipunkiem, pełen doświadczeń i tępiłeś te pokraczne stworzenia dwoma machnięciami miecza... słodycz!
  • Odpowiedz
@spec90: gdy rozwiniesz skilla na akrobacje możesz dostać się do zamku w starym mieście poprzez skoczenie z turlaniem pomiędzy strażnikami, po czym dajesz długą no i jesteś w zamku. Sam odkryłem.
  • Odpowiedz
@spec90: Za czasów liceum, chyba w 3 klasie przez miesiąc do szkoły nie chodziłem bo grałem właśnie w gothica II :D - przeszedłem go ponad 20 razy + dodatkowe kilka razy z nocą kruka. Nic nie wróci mi tego uczucia jak w to grałem, jedyna gra która tak mnie wciągnęła.

Jedynkę też lubiłem, ale 2-ka była niesamowita jak dla mnie.

I nie rozumiem tego obecnego jarania się ogromnym światem -
  • Odpowiedz