Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki. Odwiedziłem babcię i dziadka którzy widzą świat przez okienko #tvn24 . Porozmawiałem z nimi, opowiedzialem o Zbigniewie Stonodze, puściłem im Sejmowe Więzienie, pokazałem jak naprawdę wyglądała akcja policja vs. Wipler i jeszcze kilka historii przekręcanych przez ukochaną stację...

Dziadek przeklina. Babcia rzuca pierogami. Tyle lat okłamywani. Oboje wściekli. Już nigdy nie włączą tvn.

Profit( ͡º ͜ʖ͡º)

Uświadamiajcie swoich dziadków Mirki.

  • 29
  • Odpowiedz
@Majki87: Moi jedni dziadkowie nienawidzą TVN a druga babcia ma 94 lata i nie ogląda TV bo jej się w głowie kręci jak patrzy na telewizor, słucha tylko radia trójki ale i tak zapomina co tam mówią. Ale socjalizmu nienawidzi więc jest spoko.
  • Odpowiedz
@Majki87: moja babcia ogląda tylko szpital, dlaczego ja, trudne sprawy, coś tam ze szkołą i wszystkie inne te badziewia, a potem chodzi i przeżywa, co się dzieje z tym światem
  • Odpowiedz
@Majki87: O, akurat wczoraj mi się przydarzyła podobna sytuacja, dziadek przyjechał w odwiedziny, słyszałem, jak powiedział o pijanym pośle co go widział w tv i że był agresywny i dostał, mój tata wcześniej o tej sytuacji nie słyszał, więc od razu 'Dobrze, on nie jest ponad prawem, co on sobie myśli', to im puściłem to nagranie z kamer zestawione z tym co mówił świadek tvnu i zmienili zdanie. I w
  • Odpowiedz
@Majki87: przeczytalem to mojemu dziadkowi (lvl 69), ktory wrecz kocha tvn (zwlaszcza tvn24), a szklo kontaktowe uwaza za program polityczno satyryczny. Odpowiedzial, ze to nie jest prawda a propaganda Korwina i Wiplera. No i #jakzyc?
  • Odpowiedz