Wpis z mikrobloga

Przyzwałem żelaznego Tarkusa i rozwalił mi elegancko Golema. Nie poszedłem jeszcze do Anor Londo. Postanowiłem pozbierać wszystko w Fortecy i ciągle morduję tego rycerza po prawej od ogniska bo wpadają z niego kawałki zbroi i duże tytanity. Uwolnię Logana jak skompletuję tą zbroję i skoczę jeszcze do kowala chyba celem ulepszenia kilku broni. Podpakowałem lekko siłę do 25 i zamierzam latać w stalowej zbroi póki co. Włócznia z błyskawicami sprawdza się dobrze, mam ją +3 chyba już.

#darksouls #gryzdexterem
Pobierz
źródło: comment_GJY71LOX43I4mtVyr8yyB0LBexrawhiX.jpg
  • 12
@Stachan: Ja niedługo zmierzę się z moim Nemesis czyli "grubym i chudym" ;) Gdy kupiłem sobie tą grę na PS3 na premierę to byłem nią tak zajarany, że nie spałem po nocach i myślałem o niej non-stop. Pogromca smoków wraz z kompanem skutecznie zniechęcili mnie do DS na kilka lat. Teraz gram jeszcze raz na PC i muszę ukończyć tą grę wreszcie. Znów śni mi się po nocach ( ͡°
nie grałem w pierwsze dark soulsy prawie rok, a doskonale wiem o czym mówisz. Trochę tak, jakbym przechodził wczoraj te fortece :D


@Stachan: a dzieje się to dlatego że nie masz żadnej mapy ani quest loga który prowadziłby Cię za rączkę. Chcąc nie chcąc musisz sam eksplorować lokację bez żadnych pomagajek. I dlatego tak długo zostają one w pamięci. Oby więcej takich gier :)