Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki.

Potrzebuję porady konsumenckiej. Zupełnie nie znam się na temacie stąd prośba do Was.

Chcę zrobić tacie prezent na święta i kupić mu gramofon. Ma sporą kolekcję płyt winylowych a nie ma na czym słuchać. Sprzęt który posiadał pamięta jeszcze poprzedni ustrój i nawet nie ma do niego igieł i podkładów.

Co współcześnie można kupić by fajnie grało? Na co zwracać uwagę przy szukaniu takiego sprzętu? Kurcze zupełnie zielony jestem w temacie, a nie chcę na ostatnią chwilę kupować przed świętami bo znając moje szczęście wpierdzielę się na minę pseudo okazji.

Jeśli ktoś może coś doradzić w temacie albo podesłać link do jakiegoś sklepu czy aukcji z alledrogo z wartym uwagi sprzętem, a ktoś inny może ocenić to będę bardzo wdzięczny za pomoc. Budżet ca 1500 zł.






  • 12
  • Odpowiedz
@w_t_d: Z gramofonów mogę pokecić thorensa, technicsa. Jak rozumiem wzmacniacz i kolumby też będą potrzebne? Raczej na nowe rzeczy bym za te pieniądze nie stawiał.
  • Odpowiedz
@Ojezu: Też tak myślę. Przy tym budżecie to za dużo nie mam co wojować. Siądę jeszcze z kartką, ołówkiem i familią zobaczymy czy się dorzucą do pomysłu.
  • Odpowiedz