Wpis z mikrobloga

@bigger: mam rd07, mialem okazje jezdzic dwom XTZ. Jestem pewien ze jestes zwyklym trollem, bo dyskusja co jest lepsze afryka czy tenera przypomina wojny mac vs windows albo ios vs android.

W temacie z premiery nowej Africa Twin ktora zaczna sprzedawac w 2015 powolujesz sie na #!$%@? modelu z roku 1990?

To podaj garsc argumentow.
  • Odpowiedz
@bocznica: Podam . Nawet wiecej jak garsc. I nie ma to nic wspolnego ze swita wojna a poprostu obiektywne spojrzenie na calosc a nie brandzlowanie sie nad znaczkiem czy "legenda".

Konkrety?

Prosze
  • Odpowiedz
@bigger: to co wkleiles to jest wlasnie odwieczna swieta wojna i brandzlowanie sie na poziomie moje lepsze niz twoje bo jest moje. XTZ i Afryka to motocykle blizniaczo do siebie podobne i majace podobne problemy. Wkleiles jakies wylew od psychofana tenery ;) A tak jak afra ma problemy z regulatorem napiecia, pompa paliwa, tak tenera ma problemy z hamulcami i inne. Bo nie ma sprzetow doskonalych. ALe pisanie ze to
  • Odpowiedz
@bocznica: Czytasz ze zrozumieniem? Juz drugi raz zarzucasz mi ,ze napialem,ze Afra jest ujowa. Przeczytaj jeszcze raz wpisy i pokaz w ktorym miejscu. Ja napisalem (jak ew wlasciciel), ze Afra jest gorsza od XTZ. Podalem tez na konkretne i namacalne argumenty. Kazda ze wklejonych rzeczy to prawda.

Mialem problemy z tripmasterem (co za gowno!), pompax2, tarczami, poprzedni wlasciciel zmasakrowal slaby wielolin na walku, slimak predkosciomierza itd..

Do tego czestotliwosc i latwosci serwisu na wielki + dla XTZ. Dla mnie motocykl do wyjazdow powinien byc niezawodny i miec dlugie interwaly serwisowe. XTZ jest wiec poprostu
  • Odpowiedz
czarnuszki poprostu nie lubia krytykowania swojego swetego sprzeta i od razu pluja jadem na kazda probe krytyki


@bigger: nie wiem co za czarnuszki, ale swieta wojne to uprawiasz ty kolego :))) Udowadniasz na sile co lepsze a co gorsze. A ja mowie, oba fajne i ciesze sie jazda a nie forumowymi podjazdami. Powodzenia
  • Odpowiedz
@bocznica: Niczego nie uprawiam. Smieje sie z fanbojstwa AT, ktore tylko potrafic mowi,ze Africa jest lepsza ale nie ma na to zadnych argumentow. A do konkretnych przykladow, ktore pokazuja XTZ jako lidera w tym porownaniu nie moga sie nawet obiektywnie odniesc.

Powodzenia i do zobaczenia na tarsie! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@bigger: z tych twoich wpisow gnije dokladnie tak samo jak z kilometrowych watkow na forach gdzie od lat trwa wojna, o malo tego tanie, teraz do swietej wojny tenere vs afra wlaczyl sie ktm i bmw ;))) Do zobaczenia na trasie i pewnie jeszcze bede mial i tenere, ostrze sobie zeby na ta nowa 660 bo jezdzilem i zrobila na mnie swietne wrazenie
  • Odpowiedz
@bocznica: Przescrolluj do gory i zobacz kto mnie pierwszy wysmial jak mialem czelnosc stwierdzic,ze RD04 bylo slabe. To juz nie moge miec negatywnego zdania na temat swojego motocykla?

660 mialem. Wzialem na zamiane. Teraz jezdzi nia moj kolega.

Fajny i twardy sprzet. Trzeba tylko gmole zalozyc i wymienic dziwgnie zmiany biegow, bo wysypuje cos w srodku przy wywrotce na
bigger - @bocznica: Przescrolluj do gory i zobacz kto mnie pierwszy wysmial jak miale...

źródło: comment_iJBwSAzyE9BWXALePkaDz0WAew5qOQTX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bigger: zasmialem sie bo to zwykly hejt byl ;)

Mi chodzilo o tenere 660, ale to w sumie te same sprzety. Naprawde podoba mi sie. Ostrze zeby jako nastepne moto, bo doskwiera mi ciezar super tenery i afryki w nawet lekkim terenie. Ostatnio polozylem afryke, bylem sam i podnosic te krowe to malo sie nie zesralem.
  • Odpowiedz
@bocznica: Dokladnie z tego powodu przesiadlem sie na KLRa. Zaladowana afre/tenere wyciagnac z blota czy podniesc w albanskich gorach w 40 stopniowym upale to rzecz niemozliwa. A moim osiolkiem smigam jak zly.
  • Odpowiedz
@bigger: Napisałeś, że była słaba, a nie że słabsza od tenery, więc odpowiedź bocznicy uznaję za uzasadnioną. Swoją drogą historia bardziej doceniła Afrykę jednak :)
  • Odpowiedz
Swoją drogą historia bardziej doceniła Afrykę jednak


@Ineptus: i jak rozmawialem z wlascicielami tener (ktore chcialem kupic) to wlasnie to ich boli najbardziej. Taki maly kompleksik jakis ktory nie mam pojecia po co wogole powstal. Ogladalem, bardzo ladna swoja droga, Tenere i wspomnialem kolesiowi ze mysle tez nad kupnem Afry jako konkurencja dla jego Tenery. Popatrzyl jakbym mu powiedzial ze przelecialem mu zone i skonczylo sie "kolegowanie braci motocyklistow" zenada
  • Odpowiedz