Wpis z mikrobloga

@zwornik: Teoretycznie za wszystko mogą ścigać (przypadek faceta ukaranego za zdjęcie z ruletką :) W praktyce nie ma ani jednego przypadku tego typu (jeżeli chodzi o pokera). Tak naprawdę gdyby za takie coś się wzięli, to zapewne najpierw ukarane zostałyby wszystkie osoby rozpowszechniające takie screeny na Facebooku i portalach pokerowych (a takowych doniesień nie ma).

Co do wpisu, który dzisiaj został umieszczony na portalu to jutro napisze dość obszerny artykuł odnoszący
@zwornik: teoretycznie mogą. Praktycznie - musieliby zamknąć setki tyś. osób w Polsce, więc takie działanie jest całkowicie bez sensu. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że grałeś na serwerach poza terenem PL, które działają w zgodzie z prawem UE, które jest ponad prawem PL. I tu się zaczynają problemy :-)
@zwornik: w faszystowskim kraju jakim staje się Polska, jest to możliwe. "Na szczęście" jesteśmy podlegli prawnie komunistom z brukseli, więc przed Trybunałem Sprawiedliwości pewnie byś sprawę w razie czego wygrał...

Jak dla mnie możesz rozpowszechniać, nie wiem jakimi musieliby dysponować zasobami Ci nieudacznicy żeby Cię ścigać i setki podobnych osób.