Wpis z mikrobloga

  • 15
@GilbertusAlbans: 30pln. Tylko zeby zamknac kilka par ust.

@Conflagration: Ja nie wstapilem. Nie moglem sobie pozwolic na zaplacenie 120 pln rocznie. Podobno mozna wtedy brac aktywnie udzial w spotkaniach roznych grup tematycznych z innymi czlonkami

@Felonious_Gru: jakos tak wyszlo, nie kryje jednak, ze z ludzmi ktorzy tych testow nie rozwiazuja tak dobrze rozmawia sie czesto calkiem inaczej. Czesto nie rozumieja moich zartow i skrotow myslowych.
  • 0
@taki_life:tj wyzej chcialem utrzec nosa niektorym osobom, ppza tym uznalem, ze warto miec taki papier przy poszukiwniu stazy badz pracy. No i przy okazji przekonac sie, czy jestem taki inteligetny za jakiego sie uwazam. Na bardziej szczegolowe testy szkoda mi pieniedzy. Zreszta wiem, ze geniuszem nie jestem, nie mam co liczyc na 190 nawet
  • 2
@Felonious_Gru: mozliwe, ze jest tez dolna niemierzalna granica(np <70), ale nie interesowalem sie tym. Dostalbys taki papier niezaleznie od wyniku. 30 pln w przypdku zapisow online, a w przypdku platnosci na miejscu 50. Zbierana jest grupa do sali z biurkami, pogadanka z prowqdzacymi, wyjasnienie szczegolow i 20 min na 50 pytan.
  • 4
@bodzi_dzwunik: Zdaje sobie sprawe, ze przez wiekszosc polakow (oprocz ludzi ktorzy mnie znaja) jest to odbierane jako snobizm, zarozumialosc, wywyzszanie. Bedac na stazu w szwecji pracodawca byl zainteresowany tym faktem i moze liczyl na to, ze cos wniose do badan (chyba ze to tylko szwedzki charakter).

@Felonious_Gru: tez bym tak zrobil:) A jako ze wyszlo mi tak duzo to schowalem gleboko, niedawno znalazlem za szafa przy sprzataniu stad tez moj