Wpis z mikrobloga

@Wombie: Kindle bije wszystkie inne czytniki otoczka. Wysylka dokumentow na maila (z konwertowaniem), dostepne pozycje i latwosc ich zdobywania + slowniki - najbardziej zajebiaszcza rzecz. najezdzam na slowo w ksiazce i mam tlumaczenie. Mam slowniki Angielskiego, Spanish to English, Russian to English.
  • Odpowiedz
Wyczytałem gdzieś, żeby kupować tylko na amazonie (swiatczytnikow.pl), bo tylko tam bede mial gwarancje producenta. Przejmowac sie tym, czy brac z alledrogo?

@Hiera: Nikogo kto gotow bylby pomoc w takiej sprawie.
  • Odpowiedz
@Wombie: nawet jak kupisz najtańszy to będziesz zadowolony, ja mam i podświetlenia mi nie brakuje bo dokupiłam sobie lampkę taką przyczepianą. A dotykowego bym nawet nie chciała bo to mniej podobne do książki
  • Odpowiedz
@Wombie: A w razie czego moj sprzedawca u którego kupowalem dawno temu ponoc zajmuje sie gwarancja wysyłką etc wiec warto czytać albo doplacic 20-30zl a i tak wyjdzie taniej jak z amazona :p chyba ze chcesz miec 100pewnosc to zamów bezpośrednio z amazona ale to raczej Malo awaryjny sprzet ;)

Aha, starsze wersje raczej mało się różnią, wiec imho najlepiej dotykowy z podświetleniem ale starszy - jak moj :)
  • Odpowiedz