Wpis z mikrobloga

@P0lip: Dobre bylo. I te bossy! I te skaczace kobietki w czerni! I te pixele wystające gdzies! Tak graliśmy singleplayera, nie bylo sieci.
  • Odpowiedz
@epll: Też mi się mega podobała!

@Ave2: Jedna z lepszych strzelanek jeśli chodzi o umiejscowienie akcji. Przynajmniej mi się podobały bronie i niemiaszki :D
  • Odpowiedz
@P0lip: odpaliłem sobie gameplay i po tylu latach zauważyłem, że dźwięki w większości gier były chyba brane z tych samych śródeł, np w tym wolfie, dźwięk podnoszenia broni i otwierania drzwi jest identyczny co w max payne, dzisiaj tego nie doświadczymy raczej ;d
p.....h - @P0lip: odpaliłem sobie gameplay i po tylu latach zauważyłem, że dźwięki w ...
  • Odpowiedz
@panmnich: W ogóle jak tak patrzę na te stare gry, to powiem Tobie, że większość jeśli chodzi o fabułę i grywalność bije obecne na głowę
  • Odpowiedz
@P0lip: albo jak słyszę polski dubbing, to dziś mało jest takich dobrych klimatycznych gier jak właśnie wspomniany max na przykład.

i wgl oglądając ten gameplay, jakoś kilka lat temu, to wyglądało lepiej, w sensie, realistyczniej zapamiętałem grafikę :P
  • Odpowiedz
@panmnich: Kiedyś grafika nie grała takiej roli, bo wszystko podobnie wyglądało. Nie to było ważne, aczkolwiek wtedy przeszkadzało mi to, że gry nie były po polsku, bo nieraz człowiek musiał się posiłkować słownikiem czy pytać kogoś. W Internecie nic nie szło znaleźć lub się nie chciało jak modem miałem, to lepiej było se dać siana, bo szkoda prądu na szukanie
  • Odpowiedz