Wpis z mikrobloga

Dostałem dzisiaj paczkę od cumpla z mirko @SOLGAZ. Jeszcze nie widziałem tak dobrze zapakowanej paczki: folie, taśmy ostrzegawcze, że szkło, kevlar, dziwki i lasery. Paczka zapakowana prawilnie w matrioszkę.

Lepiej się tego zapakować nie dało.

Kubek mimo to jest popękany

Tak więc karny #!$%@? dla DPD - jesteście najgorszą #!$%@?ą, nie wiem co trzeba zrobić, by #!$%@?ć tak dobrze zapakowany kubek.

Nasuwa się jedno: kurier który to dostarczał ma konto na mirko i #!$%@? pozazdrościł kubka SOLGAZ, więc postanowił go #!$%@?ć. Tak więc mirku z DPD: nasyp sobie soli do dupy i usuń konto.

Jutro jadę z kubkiem do @nordglass, skoro potrafią naprawić szyby samochodowe to może naprawią mi kubek, inaczej pozostanie mi picie tylko zimnych napojów bez płomienia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#chwalesie #wygrywczyprzegryw #coteras #gorzkiezale
morq - Dostałem dzisiaj paczkę od cumpla z mirko @SOLGAZ. Jeszcze nie widziałem tak d...

źródło: comment_YlRXhttwmlN9VPmbsCrgVEO4o25Ejd42.jpg

Pobierz
  • 10
@morq: DPD? nie dziwię się, regularnie #!$%@?ą takie maniany. Potrafią sąsiadowi wcisnąć paczkę jak się nie jest w domu albo podpisać samodzielnie że odebrane i #!$%@?, potem dochodź prawdy z tymi #!$%@?. Wolałbym już wybrać Pocztę Polską. A kubeczek pierwszorzędny :D