Wpis z mikrobloga

#szkola #projekt #informatyka #gry

Hej, robie projekt do szkoly i mam pewne pytanie. Czy sadzicie ze wieksza ilosc osob kupuje gry w wersji kluczowej na ebay/allegro/steam/origin niz wersje pudelkowe w sklepie? Jesli tak, to z czego to wynika?

Czekam na Wasze odpowiedzi!
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jemo: Prostota i szybkość dostępu do danego produktu. Często zdarza się tak, że klucz elektroniczny jest ciutkę tańszy. Zresztą - praktycznie każda gra obecnie i tak wymaga aktywacji na steam, więc kupowanie pudełka dla pudełka mija się z celem (dopóki ktoś nie lubi widzieć materialnie swej kolekcji).
  • Odpowiedz
@Jemo: Wygoda, bo mam gdzieś tam w czasoprzestrzeni wszystkie gry na koncie i łatwo się kupuje. Pudełkowe wersje kupuję tylko, jeśli gra jest dla mnie wyjątkowym tytułem (żeby czuć tą namacalność i ładnie wyglądało na półce).
  • Odpowiedz
@Jemo: Powiem na swoim przykładzie - w życiu kupiłem dwie gry pudełkowe - CS Antologia jakieś 10 lat temu i razem z laptopem dostałem FIFA12. Wszystkie inne (a mam ich od groma i jeszcze troszkę) to były klucze. W dobie internetu nie ma potrzeby kupowania wersji pudełkowej tylko dla samego faktu posiadania płyty. Poza tym, kto w dzisiejszych czasach używa płyt CD/DVD? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz