Wpis z mikrobloga

@pomidorowy_joe: drzwi obojetnie.. sedan/hathback. Max pojemnosc nie wiem serio, cos co by nie pozeralo ogroma paliwa, ale zeby w trasie komfortowo sie lecialo te 120 (corsa pali wtedy miliony litrow). Najstarszy rocznik 2000 (nie ma sensu zmieniac auta na starsze chyba ;d)
  • Odpowiedz
Przy takich zdawkowych informacjach napiszę 3 swoje typy (nie sugeruj się kolejnością). 1.To właśnie Astra II - duża liczba aut na rynku wtórnym, parę wersji nadwoziowych do wyboru. Nie zaskoczy żadnego mechanika, jest prosta w budowie a ceny większości części to "frytki". Paleta silników też niezła. Wybrałbym min.1.6 lub więcej (benzyna/benzyna lpg). Dla mnie umiarkowane spalanie to 8-10miasto i ok.7-8trasa (PB95). Można znaleźć fajne wersje np.sportive - kubełkowe fotele, zwykle klima, elektryka,
  • Odpowiedz
@pomidorowy_joe: wow! dzieki za wpis. Diesli w ogole nie biore pod uwagę, nie jezdze jakos mega duzo wiec spore spalanie nie przeraza mnie az tak bardzo. A co myslisz o pomysle dolozenia kilku tys i kupnie np a6 z 99-00 roku? Najlepiej w 1.8T
  • Odpowiedz
Myślę, że celujesz już za wysoko z A6... ;-) wiem, że ładne, komfortowe i "prestiżowe", ale mogą Cię zjeść koszty utrzymania. Dobrze przemyśl czego wymagasz, potrzebujesz i ile z tych 4k netto chcesz pakować miesięcznie w auto. 1.8T silnik wymagający troski, kupiony pałowany będzie skarboną, tak jak i aluminiowy wielowahacz w a6.
  • Odpowiedz
Kup to co uważasz za odpowiednie dla Ciebie. Ja ostatnio ze szwagrem byłem w Katowicach w Bawaria Motors i wybór taki, że nie wiadomo na które auto patrzeć! Wszystkie w świetnym stanie i atrakcyjnych cenach. W dodatku jest tu coś na każdą kieszeń. Warto zajrzeć!
  • Odpowiedz