Wpis z mikrobloga

Witam!

Od jakiegoś czasu zabierałem się, by usiąść do blendera. W końcu odpaliłem pierwszy filmik instruktażowy. Założyłem, że przy okazji pierwszego tutorialu poznam trochę interfejs, jakieś skróty klawiszowe, ogólnie podstawy. Jakbym czegoś nie wiedziałem to odpalę google, może kolejny filmik, by dowiedzieć się co i jak. Także, mimo iż tak naprawdę "przeklepałem" jeden tutek w pół godziny, to odpalałem inne filmiki, by dowiedzieć się czegoś o kamerach, głębi ostrości, zwolnionym tempie(tu był problem przy cząsteczkach i siedziałem przy tym dłużej) itd. Niestety albo stety spodobał mi się efekt cząsteczek i zachciało mi się jakiejś krótkiej animacji. Rendering pewnie trochę potrwa, więc, tymczasem mały gfy:

Muszę w końcu przejść do następnego tutorialu, a kiedyś jak osiągnę jakiś poziom wiedzy i umiejętności, może stworzyć coś samemu, ale do tego długa droga. Pozdrawiam wszystkich #januszeblendera i życzę zadowolenia z osiągniętych wyników pracy, wytrwałości i nie załamujcie się, gdy coś nie wychodzi!

#wykopowasekcjablendera #blender
kolinary - Witam!



Od jakiegoś czasu zabierałem się, by usiąść do blendera. W końcu...

źródło: comment_XiYNQA0j5JK1ibk8PXOvbm5z5NY4OkQr.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz