Wpis z mikrobloga

@gangsteris: ale nie wiesz, czy Ukraińcy z Kijowa czy z "Noworosji"?

(BTW na ich miejscu po odłączeniu się tego regionu od Ukrainy na ich miejscu pewnie też zostawiłbym spaloną ziemię, bo dlaczego nie? (nie mówię o mordowaniu cywili, tylko o niszczeniu infrastruktury))
to nadal nie jest dowód. Takie opaski i takie hełmy mozna kupić w każdym sklepie.


@jack-lumberjack: dałem jako ciekawostkę ten filmik, nie podpisując go "banderowcy" czy "ukropy", a Ty mi wyjeżdżasz z marną prowokacją... po co?

To są Ukraińcy i tylko niewidomy może tego nie dostrzec.
a Ty mi wyjeżdżasz z marną prowokacją.


@gangsteris: no co Ty, ja rozumiem, że to sa tak czy siak Ukraińcy. A zadałem tylko pytanie czy wiesz moze czy z Kijowa, czy z Donbasu. Sugerujesz się oznaczeniami na mudurach, a ostatni rok na Ukrainie pokazał, że to nie jest dostateczny dowód :)

W żadnym wypadku nie zarzucam Ci manipulacji, czy prowokacji.
Ukraińcy raczej noszą żółte opaski i przede wszystkim naramienniki na mundurach.


@maniac777: W takim razie przyjrzyj się mundurom, hełmom, i temu BWP z paskiem szybkiej identyfikacji.

Dziwi mnie postawa co poniektórych. Nie napisałem, że "banderowcy strzelają do dzieci" tylko wkleiłem to jako ciekawostkę. Nawet jakoś nie neguje takiego zachowania, owszem jest to głupota strzelać do szkoły nawet gdy jest pusta, ale krzywda się nikomu nie dzieje z tego powodu. Ale nawet