Wpis z mikrobloga

@TheMan: Bzdura. Note do kieszeni spodni mieści się na luzie. Ba, sprawdzałem i do dość ciasnych kieszeni moich jeansów mieści się tablet 7 calowy. A nawet nie tyle "mieści", co po prostu sobie wygodnie spoczywa nie czyniąc żadnego dyskomfortu - więc Note tym bardziej nie powinien sprawić najmniejszych problemów pod tym względem. Jedyny kłopot mógłby mieć miejsce jeśli masz małe dłonie, wtedy mogłoby być trudniej obsłużyć go jedną ręką, ale
  • Odpowiedz
@NiEb0: bez dwóch zdań kupuj Note 2... Ci co piszą, że niewygodny to chyba jakieś baby są.. to tak jakby mówić, że bierz Yarisa a nie BMW serii 5, bo Yarisem się łatwo parkuje. Jeżeli w ogóle się zastanawiasz nad telefonem wielkości Note, to znaczy, że jesteś na niego gotowy :) Dodatkowo Note ma mega baterie
  • Odpowiedz
@Sebeq92: bałbym się nosić 7" w kieszeni. Przez kilka dni dyskomfort czułem jak wymieniłem HTC Legend na SGS+ i chyba większego na chwilę obecną nie potrzebuję.
  • Odpowiedz
@TheMan: Też zanim pobawiłem się Notem 1 myślałem, że to za duże, żeby było wygodnie. Ale po tym jak go przetestowałem to jak dla mnie wielkość ekranu rzędu 5-5.5 cala jest idealna ;)
  • Odpowiedz