Wpis z mikrobloga

@polik95: jak jakiś gościu cwaniakował to plus dla policji. Wydaje wam się pseudo polaczki cebulaczki, że policja to powinna wam jeszcze zakupy nosić. Zero jest w Polszy szacunku do policji, gdziekolwiek indziej w cywilizowanych krajach do policjanta jest szacunek, gdy on chce Cię zatrzymać to to robi, a nie jakieś cwaniaczki. Źle wam wszystkim jak typowe sebixy robią #!$%@? na dzielni i policja nie przyjedzie bo im jeszcze dojebią, a
  • Odpowiedz
@kodekscywilny: A nie widzisz jak się te psy zachowują? Przecież to jest bandytyzm pierwszej wody, w praworządnym kraju by po 10 lat dostali za napaść. Bo to nie jest "zatrzymanie", a zwykła napaść.
  • Odpowiedz
@piker: jak mi powiesz co było przed, a potem wyrazisz swoją opinię to możemy pogadać.

@polik95: widzisz i to jest taka cebula. Psy powie, a jak mu coś ukradą:

Panie policjancie bo mi ukradli, proszę zróbcie coś
  • Odpowiedz
@piker: a skąd wiesz co zrobił? Że niby nie wylegitymował się, jak twierdzi to ta miła kobieta. A skąd masz pewność, że nie zrobił nic innego? Nie uderzył policjanta? Wtedy interwencja jak najbardziej słuszna, a sposób taki bo stawiał opór. Przecież go nie poprosza o zakucie sie w kajdanki. Ale sam filmik z dupy, niewiadomo o co w ogóle chodzi, co nie zmienia faktu, że trochę siara tak drzec sie
  • Odpowiedz
@mateusz5918: @kodekscywilny: No właśnie nie. Ustawa o Policji, konkretnie Art. 15. Ust. 3), Ust. 8) pkt. 3. i 6., mówi jak powinno zostać przeprowadzone zatrzymanie

6. Czynności wymienione w ust. 1 powinny być wykonywane w sposób


możliwie najmniej naruszający dobra osobiste osoby, wobec
  • Odpowiedz
@piker: bo widzisz prawo Polszy jest dziwne. Ja nigdy nie miałem z policją żadnego problemu. Jak mnie kiedyś w nocy zatrzymali, kontrola co mam w aucie, na narkotyki, alkohol to sobie nawet z nimi pośmieszkowałem. Policjant jest jak każdy inny człowiek, a wymagacie od niego uj wie czego
  • Odpowiedz
@UlfNitjsefni: ironia panie ironia :)

@piker: o zgrozo! Ustawa nie człowiek, ustawa nie mówi! Ustawa stanowi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tam gazu nie widziałem, ale się także nie przypatrywałem. Z gazem to mogli przesadzić. Mieli go w garści, a nie umieli bez gazu położyć. Pewnie braki wszkoleniu, a szkoda.
  • Odpowiedz