Wpis z mikrobloga

@paaszczaktaxi: takie porównania są bez sensu, bo mało kto jeździł wszystkimi tymi autami jednocześnie. Poza tym obok siebie będziesz miał opinię spokojnego, starszego pana (który nie ma awarii) i młodego ściganta ze służbowym autem zajeżdżanym na śmierć ("hurr-durr, ale gówno, ciągle się psuje").
  • Odpowiedz
@rss: bardziej mi chodzi o osoby obeznane w temacie, które albo używały któryś z tych modeli albo np pracują jako mechanik i znają typowe bolączki w/w

A swoją drogą nie wiem co gorsze samochód po dziadku czy młodym gniewnym;)
  • Odpowiedz
@paaszczaktaxi: ja mam BPP automat i od 3 lat - jezdze jak emeryt - bo norwegia/kary i juz raz mi za predkosc, prawko zabrali .

od 3 lat jesli jakies wizyty w warsztacie to tylko eksploatacyjne - czyli hamulce/olej . Nic sie nie dzieje i auto bezproblemowe.

Spalanie - przy mojej jezdzie emeryta - na pewno ponizej 8 - na trasie 6.5 - wiem ze mniejsze jak podaja dane -
  • Odpowiedz
@paaszczaktaxi: Czemu najnowsza generacje bmw i poprzednia generacje audi a nie c7?

Wez f10 bede Ci zazdraszczał. ;)

Ja jak kupowalem moja a4 ostatnio to sie zastanawialem czy nie dorzucic 2 patykow do f10 bo taka byla roznica w cenie ale dalem spokoj bo i tak juz przekroczylem budzet a do dzis troszke zaluje ;/
  • Odpowiedz
@dob3k: W cenie C7 mozna juz trafic E klase w kombi.

A jesli chodzi o F10 to mino iz strasznie mi sie pdoobaja to jestem ciekaw jak z niezawodnoscia i trwaloscia poszczegolnych elementow.
  • Odpowiedz
@paaszczaktaxi: na mb sie kompletnie sie znam ale pomiedzy c7 a f10 bym sie dlugo nie zastanawial. Mozliwe ze w przyszlym roku moja a4 na f10 przehandluje ;)

Edit: a co ci sie moze stac. To prawie nowe auto. Pewnie wciaz na gwarancji bedzie
  • Odpowiedz