Wpis z mikrobloga

TL;DR

CZY TYLKO MNIE #!$%@? GIMBUSIARNIA ŁAŻĄCA PO KLATKACH I ŻEBRZĄCA PO SŁODYCZE?!

Mieszkam sobie cichym, spokojnym życiem na samym środku #!$%@? osiedla z wielkiej płyty. Ale nie, #!$%@?, takie skupiska ludności są na #!$%@? celowniku wszelkiej gimbusiarni na halloween. O, jakie amerykańskie święto, wow. O, jacy do przodu muszą być tacy rodzice, którzy malują swoim pociechom mordy tak że wyglądają jak śmierdzące kapcie. Nie, nie będziemy kultywować polskich tradycji, na święta po osiedlu nikt z dzieciaków nie chodzi jako kolędnicy, NIKT #!$%@?. A tak, i to nie zasrane dzieciaki ze szkół podstawowych ani słodkie małe dziewczynki przebrane za króliczki, nie #!$%@?, tylko tłuste, śmierdzące gimbusy. NAWET NIE MÓWIĄ CUKIEREK ALBO PSIKUS. TYLKO STOJĄ Z TYMI BRZYDKIMI MORDAMI I SKRZĄ SIĘ IM ŚLIPIĘTA. ALE NIE, JAK NIE DASZ BO NIE OBCHODZISZ TAKICH ŚWIĄT GRZECZNIE MÓWIĄC "SORRY GÓWNO MNIE OBCHODZI WASZE CHALOŁIN" TO WEŹMIE I NA KLATCE OPAKOWANIE PO ŚMIERDZĄCYCH CZIPSACH ZOSTAWI. ALBO WYCIERACZKĘ WEŹMIE. #!$%@?, PRZEZ PÓŁ GODZINY JEJ PO OSIEDLU SZUKAŁEM. W ŚMIETNIKU NAWET BYŁEM, JAK #!$%@? ŚMIECIARZ. I CO #!$%@??! BYŁA POD WYCIERACZKĄ SĄSIADA Z NAPRZECIWKA. NO #!$%@?.

I nie chodzi nawet o to, że te zasrane gimbusy nie kultywują tradycji Haloween tak jak powinna ona wyglądać, czyli jako ciepłe, rodzinne święto. O #!$%@? - ZNOWU DO DOMU ZADZWONILI. JAKBY MNIE DOPUŚCILI NA ODLEGŁOŚĆ RĘKI DO KAŻDEGO GIMBUSA NA OSIEDLU TO BYM WZIĄŁ, I #!$%@?Ł. KONIEC DYGRESJI. Ale nie, ich interesują tylko czipsy i słodycze. A wiecie co jest najgorsze? Że #!$%@? mają pełne torby tych zasranych słodyczy. Nawet jak w całęj klatce wszyscy są ostoją prawilności, to chociaż jeden młot się wyłamie. A na ogródkach przed blokami już się świecące dynie świecą. Czyli ktoś je musi przygotować - rodzice są chyba w jakimś złodziejskim pakcie z tą #!$%@?ą gimbusiarnią.

JAKI Z TEGO WNIOSEK?!

NIE ZBLIŻAJCIE SIĘ DO MOICH DRZWI WY MAŁE SPOCONE #!$%@?. NAWET POGODA SIĘ POPSUŁĄ, MŻYĆ ZACZĘŁO I BYĆ #!$%@?. NAWET JAKBY SAMA MATKA NATURA WIEDZIAŁA, CO SIĘ #!$%@?.

A teraz muszę odpocząć, bo się cały zgrzałem i #!$%@?łem pisząc to wszystko. Możecie mnie nazwać zgryźliwym fiutem, ale wyjaśnijcie mi, czemu nikt z tych dzieciaków nie kultywuje polskich tradycji. Nikt po domach w wigilię nie chodzi i nie śpiewa, tylko robią kropka w kropkę to co im dyktuje Cartoon Network i Disney XD. Nikt #!$%@?.

#tworczoscwlasna #niewiemjaktootagowac no chyba że #gimbusyatakujo #halloween ##!$%@?
Pobierz KasajacePazuryZbika - TL;DR

CZY TYLKO MNIE #!$%@? GIMBUSIARNIA ŁAŻĄCA PO KLATKACH I ...
źródło: comment_KrLHrzYThDvJsTWB6MvoytOJ0iDgcJ8D.jpg
  • 8