Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień underdogów się zapowiada.

CW vs Titan:

Ciężki do przewidzenia mecz. CW przed chwilą zupsetowało HR a Tytani właśnie mają problem z nimi w CT na mirage'u. Myślę że prawdziwszymi oddsami byłoby 40-60 z przewagą dla Tytanów. Mimo wszystko CW dało ładny pokaz swoich umiejętności a oddsy na lounge'u poważnie odstraszają od obstawiania na Tytanów (77%). Z mojej strony low-mid bet na CW.

NiP vs HR:

Ludzie którzy stawiają na lounge'u chyba w ogóle nie interesują się meczami. NiP dosłownie w tym momencie przegrało z jakimś Platinium. Co prawda na cobble'u ale zauważcie jak mapy są decydowane w tym turnieju : Każda drużyna na przemian banuje 1 mapę x3. Pozostaje 1 mapa do zagrania - czyli taka na którą przystają obie drużyny. NiP postanowiło zagrać cobble'a i się przeliczyli. HR natomiast otrząsnęło się już chyba po porażce z CW bo grają o niebo lepiej przeciw Tytanom. Jest to druga spora szansa na upset dzisiaj. Low-med lub (tak jak ja) medium bet na HR.

mouz vs Dignitas:

Wiele razy już poruszany temat - mouz są beznadziejni na LANie. O ile można nazwać ich świetnymi online o tyle nigdy nic poważnego na LANie nie wygrali. Ponadto dignitas grało do tej pory świetnie, zniszczyli 3DMAX więc jestem w stanie stwierdzić że i ten mecz bez problemu zdobędą. Chyba najbezpieczniejszy mecz do obstawiania dzisiaj. Jeśli wam się opłaca to high na Dig.

Na razie tyle, jeszcze dopiszę ostatnie dwa mecze troszkę później. Zobaczymy jak NiP i dig zagra.

#stawiajzzyciorysem
  • 5
. Z mojej strony low-mid bet na CW.


@Zyciodajny_Zyciorys: CW nie umie grać Titanów, HR owszem. Ja pozostaję przy Titanach.

NiP vs HR: Zgadzam się ten underdog powinien wejść na lajcie.

mouz -> dig nie będę obstawiać, ale też uważam że dig nie może tego przegrać.
@Zyciodajny_Zyciorys: weź pod uwagę, że HR vs Titan grali mirage, czyli jedną z dwóch map na jakiej mieli szansę (druga to cache). Nie wiem co się stało w drużynie titan, ale zdecydowanie źle odrzucali mapy, skoro skończyło się na mirage. Ja postawiłem na NiP w meczu z HR, jeżeli będzie mirage, cache, albo cobblestone to zmieniam bet na HR. High na Dignitas - zgadzam się. A jeśli chodzi o Titan vs