@tmb28: a czy ty myślisz, że większość wypoków to zauważyła? a potem będą dumnie mówić, że suszarka czy tam inne urządzenie elektryczne wrzucone do wody ich nie zabije.
  • Odpowiedz
@Zydomasoneria: Mnie wystarcza sam kovac. Jest największym spamerem tego serwisu. Codziennie tylko czeka od rana do późnej nocy aby tylko dodać jak najwięcej znalezisk. Ciągle z tych samych źródeł i tej samej tematyce. On nie dodaje tego, bo coś jest dobre. Wgrał sobie jakąś misja i ją realizuje albo ktoś go przysłał ;-)
  • Odpowiedz
@LuQa: Ależ ja nie określam stron wzajemnie się zakopujących. Ja piszę o systemie jako takim. Tworzenie się stron jest naturalną konsekwencją systemu. Jak mawiała "kobieta pracująca" w czterdziestolatku: "jak jest jakiś picownik, to zawsze znajdzie się antypicownik". Tylko, że system wspierający picownictwo jest chory.

Co do "pseudodziennikarskich portali" - to jest już inny temat. Przyznaj bowiem sam przed sobą, że "pseudodziennikarstwo" tych portali przyjąłeś dlatego, że treści tam zamieszczane są
  • Odpowiedz
#zakopfest #bosakspam #neuropa #narodowcyspam #tvrepublikaspam Nie dość, że spam, to dodaje to ta sama osoba, której materiały są na YT. Ten sam nick. Wrzuca tylko to. Nic nie pisze, nie komentuje, nie mirkuje. Spamer jak się patrzy. Zgłoszony. Poza tym ma urojenia - żyje w podziemiu...

http://www.wykop.pl/link/1720546/lewicowy-terroryzm-kuba-wojewodzki-i-ataki-na-narodowcow/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lol, co za gówniane znalezisko. Tak, wiem, że niezalezna.pl, no ale znowu wszyscy łykają jak lemingi.

http://www.wykop.pl/link/1719940/trupy-wokol-brunona-k-gina-osoby-ktore-widzialy-jego-rzekomy-arsenal/

Teściowa zginęła zanim w ogóle ktokolwiek usłyszał o Brunonie K., a fakt, że zamordowano handlarza bronią na czarnym rynku to faktycznie wielki szok i spiseg.

#zakopfest #neuropa #spam #niezalezna
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach