@Zydomasoneria: Mnie wystarcza sam kovac. Jest największym spamerem tego serwisu. Codziennie tylko czeka od rana do późnej nocy aby tylko dodać jak najwięcej znalezisk. Ciągle z tych samych źródeł i tej samej tematyce. On nie dodaje tego, bo coś jest dobre. Wgrał sobie jakąś misja i ją realizuje albo ktoś go przysłał ;-)
  • Odpowiedz
@LuQa: Ależ ja nie określam stron wzajemnie się zakopujących. Ja piszę o systemie jako takim. Tworzenie się stron jest naturalną konsekwencją systemu. Jak mawiała "kobieta pracująca" w czterdziestolatku: "jak jest jakiś picownik, to zawsze znajdzie się antypicownik". Tylko, że system wspierający picownictwo jest chory.

Co do "pseudodziennikarskich portali" - to jest już inny temat. Przyznaj bowiem sam przed sobą, że "pseudodziennikarstwo" tych portali przyjąłeś dlatego, że treści tam zamieszczane są
  • Odpowiedz