@rss: ale przecież znajomi mogą założyć konto i wykopać.

swoją drogą jedną z nich znam.:D pewnie i resztę też. eh.;P
  • Odpowiedz
@rss: nie widzę niczego złego w tym, że wrzucił to na tablicę, a znajomi pomagają mu to wypromować. Miałam okazję trochę zobaczyć jak funkcjonuje polska scena horroru i najczęściej ludzie wspierają się nawzajem.:) Ja jestem za tym, żeby najpierw zobaczyć czy znalezisko faktycznie zasługuje na zakopfest tylko dlatego, że znajomi wykopali, bo w ten sposób możesz zwoływać do zakopywania ciekawych rzeczy.;]
  • Odpowiedz