✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć, natknąłem się na takiego Grega, i dość fajnie gada i daje tipy, ale nie wiem czy nie farmazoni. Znacie go? Np. dowiedziałem się od niego, że przy lat pull-down trzeba sie wręcz zarzucać z góry na dół żeby lepiej mięsień dobić z mniejszym obciążeniem. Prawda to?
https://www.youtube.com/@gregdoucette

#silownia #mirkoksy #mikrokoksy #youtube

Plecie farmazony?

  • Nie 39.4% (13)
  • Tak 60.6% (20)

Oddanych głosów: 33

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: przede wszystkim to nie jest kanał merytoryczny tylko react content - duże lepsze tipy treningowe znajdziesz na kanale Renaissance Periodization / Jeff Nippard.

Co do samego tipu o lat pulldownoach to chyba nie da się zrozumieć co napisałeś xD najlepiej daj fragment filmu w którym o tym mówi albo gdzie jest to pokazane.
  • Odpowiedz
Siema

Od ponad roku szukam pewnej serii minecraft nagrywanej w latach około 2010-2012 (+- 1 rok). Była to seria typowo role-play'owa w której uczestniczyło dwóch typów. Na pewno jeden z nich miał skina nawiązującego albo łudząco przypominającego postać Superman'a. Motywem tej całej serii było pojawienie się naszych dwóch aktorów na bezludnej wyspie nie pamiętając wydarzeń poprzedzających to wydarzenie. Z charakterystycznych rzeczy które jeszcze pamiętam to ich miejscem zamieszkania był domek wbudowany w
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten wpis przypomniał mi pierwszy filmik z Minecrafta, który obejrzałem żeby zobaczyć to to w ogóle za gra, 2011. Pamiętam że to wyglądało trochę jak infdev, ale nagrywający miał piwnicę i w niej zamknięty był "Szkielet Stefan" czy jakoś tak, jeszcze sprzed czasów name tagów. Grało kilka osób, chyba 3. Na ich terenie były wysokie kolorowe budowle. Za chiny nie mogę tego znaleźć, a jestem ciekaw jak spojrzałbym na ten filmik teraz,
  • Odpowiedz
@Wolnyityle:
Dr Szewko jest na urlopie. powiedział że jak da radę to coś nagra w międzyczasie ale nie obiecuje. Nie mogę znaleźć nawet tylko dźwiękowych audycji więc jest pewnie tak jak przypuszczał - przebywa w miejscu gdzie są fatalne warunki techniczne i nie ma fizycznie dostępu do dobrego internetu. Trzeba czekać na powrót.
  • Odpowiedz
Siema anony, mam wrażenie, że albo źle szukam treści, albo już odkryłem cały kontent na #polskiyoutube, który jest w stanie mnie zainteresować.


@JuanPablitoSegundo_2137: Śmiem twierdzić, że raczej to drugie. Polski YouTube przez swoje zabetonowanie i ogólnie internet stał się mega nudnym miejscem. Kiedyś przede wszystkim było znacznie więcej interakcji społeczności i więc różnorodności.
  • Odpowiedz
@Cztero0404:

Polski YouTube przez swoje zabetonowanie i ogólnie internet stał się mega nudnym miejscem


Nie tyle nudnym, co nieciekawym i dziecinnym. Wiele fajnych kanałów (np. Wielki Elektronik czy Zmasło) się sprzedało albo zaczęło kalkulować, jak tylko zarobić, a też niemniej się zamknęło i ich miejsce zajął rak pokroju Friza czy innej Ekipy Klaunów.
Sam nic nie mam do rozrywki, ale nigdy nie polubię tej dopaminowej papki dla tiktokowych dzieciaków, którą
  • Odpowiedz
  • 1
Było 31pln bo na telefonie mi pokazywało rodzinkę za 62pln, a na kompie mi pokazuje taniej, dlatego zmniejszyłem cenę. Konto jest moje, kiedyś ogłaszałem rodzinkę na Spotify, którą trzymam już spory okres czasu
GetPower - Było 31pln bo na telefonie mi pokazywało rodzinkę za 62pln, a na kompie mi...

źródło: IMG_5352

Pobierz
  • Odpowiedz
Hej. Był kiedyś tutaj ciekawy wątek odnośnie #youtube bez reklam. NewPipe przestał mi działać mimo aktualizacji.
Wszędzie abonamenty, subskrybcje, dupskrypcje, netfliksy, disneye, eleveny czy inne Canal Plus.
Ktos może ma zapisany ten wpis odnośnie właśnie YouTube żeby nie płacić kolejnych 30 PLN za brak reklam?
#internet #android #cebuladeals
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ocenswinke czy świnka jest prawdziwa, czy wygenerowana przez AI ? Czy możliwe że ktoś by wytańczył taki układ? Nawet w wolnym tempie wydaje się niemożliwe zważywszy na odrębne ruchy nóg rąk i głowy. Jeśli to o nie AI to zasługuje na mistrzostwo Australii w bredgęsie. #ai #taniec #youtube na innych filmikach zdaje się mieć uda raz chudsze raz grubsze, jest też bez makijażu, ale

Świnka jest:

  • Prawdziwa 8.3% (1)
  • Sztuczna 50.0% (6)
  • Prawdziwa, ale podrasowana AI 41.7% (5)

Oddanych głosów: 12

realme7 - #ocenswinke czy świnka jest prawdziwa, czy wygenerowana przez AI ? Czy możl...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@realme7 Chinka. Ma na różnych serwisach wrzuty i to normalne np od fryzjera. Za kilka lat pewnie nie będzie można tego rozróżnić ale teraz jesacze jestem na 100% pewien że jest prawdziwa. Możesz spokojnie do tego fapować ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@Hellicon: jak wypuszcza takie roboty zapozycze się a kupię. Wgram pirackie oprogramowanie od termomixa i po robocie obiad ugotuje i potancuje a zimą podjazd odśnieży.
  • Odpowiedz
  • 2
@ZionOfel rocka uznawał za szefa,a buraka za jednego z jego ludzi. Potem gdy do wszystkiego odniósł się Rock to Seba prowadził wojeke tylko z burakiem
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach