Dlaczego od jakiegoś miesiąca YouTube proponuje mi jakieś dziwne filmiki które mają 200-300 wyświetleń? #youtube
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uefaman: propozycje yt to nieporozumienie. Ja często klikałem jedź bezpiecznie i w końcu przestało mi się wyświetlać. To co wyszukuję zawsze się pojawia ale z jakiegoś powodu nie wyświetla mi się "naukowy bełkot" mimo że oglądam często.
  • Odpowiedz
Też tak macie, że wam się odechciewa pisać jakichkolwiek komentarzy na YT przez ich p------ą cenzurę? Napiszesz jedno słowo nie po ich myśli i twój komentarz zostaje ukryty i nawet nie dostajesz powiadomienia, że coś jest nie tak, po prostu nikt nie widzi twojego komentarza, nawet jeśli ty dalej go widzisz. Dopiero jak wejdziesz z incognito albo innego konta to możesz zobaczyć, że komentarz jest ukryty.

Jak czasem się zastanawialiście, jak to jest,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#konopsky #wotum #pytanie #youtube

Czy ktoś wie co się stało z kanałem "wotum" (Kanał polityczny od "ekipy konopa" czy jak to nazwać) Bardzo lubiłem filmy oglądać jego a od jakiegoś czasu nie ma na nim żadnych filmów bo zostały usunięte i jest nieaktywny a chyba Konop nie podał powodu usunięcia/przerwy kanału "wotum"
power-weak - #konopsky #wotum #pytanie #youtube 

Czy ktoś wie co się stało z kanałem...

źródło: 1000037200

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BasTajpan: Wacek jest w porządku Chłop. Pierwsze filmy z Kazimierzem były super, potem troszkę się forma wyczerpała. Za to te ostatnie wrzutki z Panem od kamieni młyńskich mega. Raczej nie oglądam jego relacji z grzybobrania czy koszenia pola ale rozmowy z interesującymi ludźmi jak najbardziej na plus.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#youtube #samotnematki #logikarozowychpaskow

Przeglądając shorty na YT, zakadam że nie algorytm bo nigdy czegoś takiego nie szukałem nie oglądałem itp, wyskoczyły mi reklamy z samotnymi matkami z polski, teksty tupu jestem samotną kobietom albo mamą, szukam miłości i opieki, jestem opiekuńcza, romantyczna bla bla bla bla.

Już k#@rwa lecę z kartą kredytową na dłoni dla romantytycznej księżniczki która miała przez 20-30 lat dziesiątki czy tysięce ch00ji w
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako syn samotnej matki potwierdzę w całości z jednym wyjątkiem: mój ojciec wyhuśtał się bez ostrzeżenia więc nie bardzo wypada obciążać winą kobietę za to że jej mąż nie żyje.
  • Odpowiedz